Informacje
trenerzy
Agata Porzycz

Trener I klasy orientacji sportowej, absolwentka AWFiS w Gdańsku. W latach 1988-1990 trenerka kobiecej kadry narodowej seniorek w biegu na orientację. W latach 2004-2010 trener kadry narodowej juniorów, a od 2007 roku także młodzieżowców w biegu na orientację. Od 2020 roku ponownie prowadzi, jako I Trener, Kadrę Narodową Juniorów i Młodzieżowców Od wielu lat trener koordynator kadry województwa pomorskiego w biegu na orientację.
Wychowawca i trener wielu pokoleń biegaczy na orientację. Jej wychowankowie wielokrotnie reprezentowali Polskę na najważniejszych międzynarodowych imprezach takich jak Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy czy Mistrzostwa Świata Wojskowych, zdobywając na nich kilkanaście medali.
Przygodę z biegiem na orientację rozpoczęła w swoim rodzinnym mieście Łodzi w roku 1975. W swojej bardzo długiej karierze zawodniczej (1975-1997) zdobyła 37 medali Mistrzostw Polski w tym 13 złotych. Wielokrotnie reprezentowała Polskę na imprezach międzynarodowych, uczestniczka Mistrzostw Świata na Węgrzech w 1983 roku i w Szwecji w 1989 roku. 
Poza sportem interesuje się psychologią, lubi czytać ....

Jerzy Porzycz

Z wykształcenia technik telekomunikacji, absolwent Technikum Łączności w Gdańsku. Od wielu lat instruktor Orientacji Sportowej. 
Wychowawca wielu pokoleń biegaczy na orientację. Jego zawodnicy zdobywali wiele medali na Mistrzostwach Polski w różnych kategoriach wiekowych, a także reprezentowali Polskę na imprezach mistrzowskich, takich jak Mistrzostwa Europy Juniorów i Mistrzostwa Świata Juniorów. Był trenerem swojego młodszego brata Janusza, kiedy zdobywał on pierwszy w historii naszego kraju tytuł Mistrza Świata Juniorów w biegu na orientację w Berlinie w 1991 roku. 
W orientacji od 1977 roku. Początkowo w imprezach turystycznych, a od 1980 roku sportowych. Srebrny medalista Mistrzostw Polski Seniorów w biegu sztafetowym w 1981 roku. Obecnie jeden z czołowych zawodników w kategoriach weterańskich.
Amator książek i filmów o tematyce wojennej.

*Polityka prywatności