TERMIN: 18-05-2024 do 18-05-2024
MIEJSCE: Stacjonarne! Kamienica Królewska (parking leśny na trasie Kamienica Królewska - Mirachowo

DOJAZD: link do google maps
REJESTRACJA: Zarejestruj się
SZCZEGÓŁY:

Zapraszamy na Spotkanie Stacjonarne ZMdL; Kamienica Królewska (parking leśny przy drodze Kamienica Królewska - Mirachowo).

Zapraszamy 18 maja (sobota) do Kamienicy Królewskiej na stacjonarne spotkanie ZMdL od godz. 11.30 do 13.30. Oznacza to, że od godz. 11.30 wszystko będzie przygotowane i można wyruszać na trasę. W miejscu spotkania czekamy na Was z wydrukowanymi (zgodnie ze zgłoszeniem) mapami. Zawsze mamy w rezerwie jakieś dodatkowe mapy dla spóźnialskich i niezdecydowanych, ale w tym przypadku nie gwarantujemy dostępności map z wybraną trasą. Ok. godz. 13.30 planowane jest zakończenie spotkania.

W tym samym czasie i miejscu będzie odbywała się sportowa impreza na orientację "Puchar Kaszub". Jeśli ktoś z Was chciałby wystartować na sportowo, to oczywiście jest taka możliwość. "Puchar Kaszub" odbywa się w sobotę i niedzielę. Można wystartować w oba dni lub tylko w jeden. Szczegóły "Pucharu Kaszub" znajdziecie tutaj.

Na miejscu będzie działał bufet, gdzie będziecie mogli zakupić różne smakołyki! 

Proponujemy cztery trasy o różnej długości i trudności, po szczegóły zapraszamy tutaj 

Osobom początkującym chętnie udzielimy podpowiedzi jak zmierzyć się z trasą.

Na mecie będzie czekała gorąca herbatka Dyrektora. Polecamy: zabierzcie swoje kubeczki wielokrotnego użytku. W centrum dysponujemy jednorazówkami.

Po publikacji szczegółów dotyczących spotkania na stronie, wysyłamy dodatkowo informację na podany wcześniej adres e-mail. Jeśli chcesz zostać dopisana/y do listy odbiorców zaznacz to w zgłoszeniu lub wyślij wiadomość na adres: zgloszenia@azymut45gdynia.org.

Zgłoszenia przez formularz na stronie lub mailem na adres zgloszenia@azymut45gdynia.org przyjmujemy do piątku 17.05.2024 do godziny 20.

Prosimy o wpłatę w wysokości 10,00 zł za każdą zamówioną przez Was mapę na nasze konto w Santander Bank Polska 61 1090 1102 0000 0001 1522 1619. W dniu spotkania będzie można kupić mapę na miejscu w cenie 15,00 zł, ale nie gwarantujemy dostępności map z wybraną trasą.

Każdy uczestnik ubezpiecza się we własnym zakresie.

 

                                                                                                           Zapraszamy!!!