W ostatni weekend sierpnia odbyły się organizowane przez nas co roku międzynarodowe zawody "Grand Prix Pomorza". To już XVIII edycja tej imprezy, rozegrana ponownie w Gdyni. Tym razem zawodników gościły trzy różne dzielnice: w piątek - Działki Leśne, w sobotę - Pustki Cisowskie a w niedzielę - Witomino.
 

Budowniczowie tras (Adam Pesta, Jerzy Porzycz, Oleksandr Cepurdej) w pełni wykorzystali możliwości terenu i przygotowali uczestnikom "soczyste" trasy, było gdzie się "przetyrać" - z czego zawodnicy pełną parą korzystali! Pogoda była piękna, słoneczko grzało nas solidnie, więc tym bardziej było hardcorowo. Ale, jak widać na zdjęciach - byliście zadowoleni i uśmiechy często gościły na Waszych twarzach. To dla nas duża radość.
 

Dziękujemy Wam wszystkim za udział, za ciepłe słowa i przyjazne uwagi, które pozwalają nam organizować coraz lepsze zawody. Gratulujemy Wszystkim, którzy zmierzyli się z wymagającym terenem! Gratulujemy Zwycięzcom!
Dziękujemy naszym Wolontariuszom, którzy dzielnie nas wspierali, bez Was byłoby nam bardzo trudno ogarnąć wszystko!
Dziękujemy tym, którzy nas wsparli finansowo, dzięki czemu mogliśmy zorganizować imprezę na wysokim poziomie: Samorząd Województwa PomorskiegoGmina GdyniaLasy Państwowe, firma ZAZU Sports i firma CX80!
 

Zapraszamy za rok, ponownie w ostatnim tygodniu sierpnia (25-27), tym razem już nie do Gdyni. Wkrótce zdradzimy Wam gdzie.
Informacja dla tych co pytają: Hel planujemy na XX-lecie imprezy, czyli w 2024 roku. 
 

                                                        Do zobaczenia

                                                                                Zespół Grand Prix Pomorza