Lutowy 5 etap X edycji Nocnego Azymutu odbył się w Gdyni na Pustkach Cisowskich. Jak to w zimie, było zimno, ale w przeciwieństwie do 4 etapu, deszcz na głowy nam nie padał, a schronienie znaleźliśmy w zawsze przyjaznej biegaczom na orientację Szkole Podstawowej nr 16.

Budowniczy tras, Dyrektor Jurek, tym razem oszczędził zawodników i trasy zbudował na osiedlu, bez "wycieczek" do lasu. Było za to trochę trudności z terenami zakazanymi. Nie wszyscy wiedzą co i kiedy można przekraczać na biegu sprinterskim, a co jest zdecydowanie nie do przejścia. Wnioski: musimy się edukować!

Na mecie dzisiaj były niespodzianki. Oprócz herbatki Dyrektora na uczestników czekały tym razem pyszne pączki. Wiemy, że nie wszyscy byli tym zachwyceni, ale Tłusty Czwartek jest tylko raz w roku, więc wybaczcie nam tą zmianę. Na następnym etapie będą jak zwykle epickie drożdżówki.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, a Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 16 za udostępnienie nam ciepłych pomieszczeń przed i po starcie.

Tutaj znajdziecie trochę zdjęć