Co to jest
Aktualności
Regulamin
Komunikat Techniczny
Zgłoszenia
Lista Zgłoszonych
Lista Startowa
wyniki
I edycja Dziennego Azymutu zakończona

Ostatni etap Dziennego Azymutu rozegrany został na gdyńskim Osiedlu Dąbrowa. Ze względu na szybko zapadające ciemności zawodnicy ruszyli ze startu wspólnego, tak, żeby szanse dla wszystkich były równe. W niektórych kategoriach walka o podium trwała do samego końca.
Ostatecznie w kategorii Płotka zwyciężyli Karol i Maria Marszałek, w kategorii Pstrąg niezagrożenie wygrał Krzysztof Ukleja, w kategorii Pirania wszystkich mężczyzn pokonała Anna Nowak, a w kategorii Rekin niepokonanym okazał się Piotr Pesta. Pełne wyniki znajdziecie tutaj
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział.
Od października zapraszamy na kolejną edycję Nocnego Azymutu, szczegóły już są dostępne tutaj


Zdjęcia z finałowego etapu

Zapraszamy na finał do Gdyni Dąbrowy

Zapraszamy w najbliższy czwartek, 12 września na finałowy etap I edycji Dziennego Azymutu. Spotykamy się w Gdyni na Dąbrowie w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 (duża szkoła). Start masowy o godzinie 19!!! Do zobaczenia!

Jesteśmy już po 3 etapie Dziennego Azymutu!

3 etap tegorocznej edycji "Dziennego Azymutu" na gdyńskim Chwarznie zakończony. Dziękujemy wszystkim za udział! Dziękujemy także za możliwość skorzystania z obiektu Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 48 w Gdyni.
 

Tym razem pogoda nie była do końca naszym sprzymierzeńcem, ale wszyscy dali radę, było ciekawie.


Szczęśliwymi wylosowanymi za udział w 3 etapie zostali: Maja Rychter (Płotka), Aleksandra Lemańczyk (Pstrąg), Patrycja Ukleja (Pirania) i Rafał Laszczyk (Rekin). Gratulujemy i zapraszamy po odbiór upominków w Biurze Zawodów na ostatnim etapie.


We wrześniu zapraszamy Was na końcowy etap tegorocznej edycji Dziennego Azymutu do Gdyni na Dąbrowę!

Zapraszamy do Gdyni na Chwarzno

W najbliższy czwartek 13 czerwca zapraszamy na kolejny etap Dziennego Azymutu. Centrum, jak zwykle w szkole nr 48, start o 19. Kategorie rekina i piranii będą się ścigać w dużej mierze w terenie leśnym, więc polecamy obuwie do lasu. Do zobaczenia!

2 etap Dziennego Azymutu zakończony!

2 etap tegorocznej edycji "Dziennego Azymutu" na gdańskiej Żabiance za nami. Dziękujemy wszystkim za udział! Dziękujemy także za możliwość skorzystania z obiektu Dyrekcji Zespołu Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku

Tym razem szczęśliwymi wylosowanymi zostali: Jacek Stefaniak (Płotka), Jakub Miłkowski (Pstrąg), Nadia Breska (Pirania) i Cichowska Joanna (Rekin). Gratulujemy i zapraszamy po odbiór upominków w Biurze Zawodów na następnych etapach.


W czerwcu zapraszamy Was do Gdyni na Chwarzno.


Tutaj znajdziecie zdjęcia z 2 etapu

Zapraszamy na gdańską Żabiankę

Już w czwartek 23 maja zapraszamy na 2 etap I edycji Dziennego Azymutu. Tym razem będziemy rywalizować na Osiedlu Młodych na gdańskiej Żabiance. Start jak zwykle o 19. Zapraszamy!

1 etap Dziennego Azymutu za nami

1 etap I edycji "Dziennego Azymutu" za nami. Dziękujemy wszystkim za udział! Dziękujemy także za możliwość skorzystania z obiektu Dyrekcji gdańskiej "Topolówki".
 

Szczęśliwymi wylosowanymi "łowcami" upominków na tym etapie zostali: Jan Januszewicz (Płotka), Krzysztof Ukleja (Pstrąg), Kamila Kaszkiewicz (Pirania) i Nowaczyk Michał (Rekin). Gratulujemy i zapraszamy po odbiór upominków w Biurze Zawodów na następnych etapach.


Za miesiąc zapraszamy Was na gdańską Żabiankę.
 

Wyniki 1 etapu można obejrzeć tutaj
 

A tutaj obejrzycie zdjęcia z 1 etapu

Zaczynamy I edycję Dziennego Azymutu

25 kwietnia w okolicach gdańskiej "Topolówki" rozpoczynamy nowy cykl wiosenno - letnich wieczornych imprez na orientację pod nazwą "Dzienny Azymut", który jest uzupełnieniem naszego jesienno - zimowego cyklu "Nocny Azymut" Spotykamy się, tradycyjnie w czwartki. Terminy poszczególnych etapów: 25 kwietnia, 23 maja, 13 czerwca i 12 września. Więcej szczegółów wkrótce ....

*Polityka prywatności