PZ..
ZMDL
A
Wszystkie
Lp
Termin
Dyscyplina
Nazwa
Miejsce
Organizator
Ranking
Puchar Pom
Kom/wyn
Inne
1
13.01.2022
bno
Nocny Azymut IX - etap 4
Gdańsk Żabianka - AWFiS
/
2
10.02.2022
bno
Nocny Azymut IX - etap 5
Gdynia UMG
/
3
03.03.2022
bno
Nocny Azymut IX - etap6
Gdynia Dąbrowa SP Nr 45
/
4
12.03.2022 -13.03.2022
bno
Wyspa O - Cup
Gdańsk
1,1
/
5
26.03.2022
bno
Mistrzostwa Gdyni - Puchar Pomorza - klasyk
Gdynia
0,7
II runda
/
6
27.03.2022
bno
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - średni
Gdynia
0,8
III runda
/
7
01.04.2022 -03.04.2022
bno
Wawel Spring Cup
Olkusz, Ogrodzieniec
1,1
/
8
22.04.2022 -24.04.2022
bno
Klubowe Mistrzostwa Polski - I Runda
Złotoryja
1,3
/
9
28.04.2022
bno
Dzienny Azymut III - etap 1
Gdynia Orłowo
/
10
07.05.2022 -08.05.2022
bno
Puchar Elbląga
Elbląg
0,8
IV i V Runda
/
11
14.05.2022
bno
Puchar Pomorza Średni
Rumia
0,7
VI runda
/
12
14.05.2022
bno
Mistrzostwa Województwa Sprint
Rumia
0,8
VII runda
/
13
15.05.2022
bno
Puchar Pomorza Klasyk
Rumia
0,7
VIII runda
/
14
21.05.2022
bno
Mistrzostwa Polski - klasyk
Gdynia
1,3
/
15
22.05.2022
bno
Mistrzostwa Polski - sztafety
Gdynia
/
16
26.05.2022
bno
Dzienny Azymut III - etap2
Gdynia Babie Doły
/
17
03.06.2022 -05.06.2022
bno
Pomorze Sprint Cup
Grudziądz
1,1
/
18
11.06.2022
bno
Mistrzostwa Polski - sprint
Oleśnica
1,3
/
19
12.06.2022
bno
Mistrzostwa Polski - sztafety sprinterskie
Oleśnica
/
20
16.06.2022 -19.06.2022
bno
Pomerania O-Festival
Gdańsk
1,1
/
21
17.06.2022 -19.06.2022
bno
Puchar Najmłodszych
Połczyn Zdrój
1,3
/
22
23.06.2022
bno
Dzienny Azymut III etap3
Gdańsk Żabianka
/
23
03.08.2022 -13.08.2022
BnO
Zgrupowanie Letnie
Gdańsk Sobieszewo
/
24
19.08.2022 -21.08.2022
BnO
Puchar Bałtyku
Kamień
1,1
/
25
26.08.2022 -28.08.2022
BnO
Grand Prix Pomorza
Gdynia
1,1
/
26
27.08.2022 -28.08.2022
Trail-O
Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej
Bytom
/
27
01.09.2022
BnO
Dzienny Azymut III - etap 4
Gdynia Działki Leśne
/
28
03.09.2022 -04.09.2022
MTBO
KMP średni, sprint, MP długodystansowe
Koszęcin
/
29
09.09.2022 -11.09.2022
BnO
Klubowe Mistrzostwa Polski II Runda
Pułtusk
1,3
/
30
16.09.2022 -18.09.2022
BnO
Gdańsk City Race
Gdańsk
1,1
/
31
24.09.2022 -25.09.2022
BnO
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Toruń
1,0
/
32
01.10.2022
bno
Puchar Pomorza Średni
Osie
0,7
IX runda
/
33
02.10.2022
bno
Mistrzostwa Województwa Klasyk
Osiek
0,8
X runda
/
34
08.10.2022
bno
Mistrzostwa Polski w biegu nocnym
Mielec
1,3
/
35
09.10.2022
bno
Mistrzostwa Polski w średniodystansowym bno
Mielec
1,3
/
36
23.10.2022
bno
Mistrzostwa POlski w długodystansowym bno
Szczecin
1,3
/
37
27.10.2022
bno
Nocny Azymut X e1
Gdynia
/
38
29.10.2022
bno
Puchar Pomorza Klasyk
Kwidzyn
0,7
XI runda
/
39
30.10.2022
bno
Puchar Pomorza Średni
Gdańsk
0,7
XII runda
/
40
18.11.2022 -20.11.2022
bno
Zakończenie Sezonu
Brachlewo
/
41
24.11.2022
bno
Nocny Azymut X e2
/
42
15.12.2022
bno
Nocny Azymut X e3
/