Z Mapą do Lasu w marcu - zmiany

UDOSTĘPNIJ:
16-03-2020
'

Biorąc pod uwagę nowe zalecenia obowiązujące od środy, a związane z szalejącym koronawirusem, postanowiliśmy, że planowane trasy ZMdL w Gdyni Grabówku nie będą na razie dostępne.

Dziękujemy za skorzystanie z tras w Gołębiewie. Punkty stoją do niedzieli.

 

W związku z koronawirusem Covid-19, który wywrócił nasze życie do góry nogami, nasze najbliższe spotkania ZMdL także będą odbywać się na całkowicie wywróconych zasadach.
Przede wszystkim postanowiliśmy stworzyć Wam możliwość udziału w pozostałych dwóch marcowych "ZMdL".
Na to, które zaplanowane było w terminie 22 marca - możecie wybrać się do lasu w Gołębiewie w  okresie od czwartku 19 marca od godziny 10 do niedzieli 29 marca do godziny 13.30.
Na to, które zaplanowane było w terminie 28 marca - możecie wybrać się do lasu na Grabówku w okresie odczwartku 26 marca od godziny 10 do niedzieli 5 kwietnia do godziny 13.30.
Szczegóły są dostępne tutaj
W tym czasie w terenie będą wisiały papierowe lampiony z taśmami. Nie będzie perforatorów, kredek i tym podobnych akcesoriów do potwierdzania PK.
Ci z Was, którzy zgłosili lub zgłoszą chęć udziału, otrzymają od nas na maila mapę z odpowiednią trasą do samodzielnego wydrukowania lub zapisania na telefonie. 
Zgłoszenia przyjmujemy jak zawsze poprzez formularz zgłoszeniowy (do 21.03 li 27.03) lub na adres mailowy zgloszenia@azymut45gdynia.org w  dowolnym terminie "dostępności tras"
Udział i dostęp do mapy jest bezpłatny, prosimy jednak o przestrzeganie zasady "fair play" i nie wykorzystywanie map do innych przedsięwzięć i celów. 
Jeśli macie ochotę nas wesprzeć, to zachęcamy do wpłacania 1%, jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego o nr 0000413120

Życzymy Wam dużo zdrowia i wytrwałości, mając nadzieję, że nadejdzie czas, że będziemy mogli się ponownie spotkać "na żywo"

 

                                                                                                                                                 Zespół ZMdL

tutaj możecie zobaczyć trochę zdjęć z naszych treningów w trudnych czasach

 

 

*Polityka prywatności