Z Mapą do Lasu - maj

UDOSTĘPNIJ:
07-05-2020
'

Zapraszamy Was na majowe spotkania "Z Mapą do Lasu". Jest kilka zmian, o których piszemy poniżej, prosimy zapoznajcie się z nimi. Szczegóły wraz z lokalizacją znajdziecie poniżej
 

Przygotowaliśmy propozycje tras w czterech różnych lokalizacjach w Gdyni przy ulicy Marszewskiej, Wiczlińskiej i Chwarznieńskiej  oraz w Sopocie. Szczegółowe lokalizacje znajdziecie poniżej w linkach na poszczególne imprezy.
 

Wszystkie trasy będą dostępne od 9 do 31 maja do godziny 13.30. W terenie będą wisiały zafoliowane kartki między innymi z numerem PK wraz z biało-czerwonymi taśmami bez żadnych dodatkowych akcesoriów służących do potwierdzania PK.  
 

Możecie się zgłaszać na adres mailowy zgloszenia@azymut45gdynia.org na wszystkie 4 imprezy. Po zgłoszeniu otrzymacie na maila mapę z odpowiednią trasą do samodzielnego wydrukowania lub zapisania na telefonie. Przy zgłoszeniu pamiętajcie o wyborze trasy! To dla nas ważna informacja.
 

Prosimy o wpłatę w wysokości 5,00zł za każdą wydrukowaną lub zapisaną mapę na nasze konto w Santander Bank Polska 61 1090 1102 0000 0001 1522 1619 
Na potwierdzeniu zgłoszenia  przez formularz będzie widniała inna, standardowa kwota, tym się nie przejmujcie.  Apelujemy o zachowanie zasad "fair play" i nie wykorzystywanie map do innych przedsięwzięć i celów.
 

Proponujemy Wam mały konkursik. Podczas pokonywania tras,  zróbcie zdjęcia i prześlijcie je nam na maila wraz z oryginalnym opisem. Na autorów najciekawszych zdjęć i opisów czekają nagrody!
 

Jeśli macie ochotę nas wesprzeć, to niezmiennie zachęcamy Was do wpłacania 1%, jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego o nr 0000413120
 

Nieustannie życzymy Wam także dużo zdrowia i wytrwałości, mając nadzieję, że czas, kiedy będziemy mogli się spotkać "na żywo" jest coraz bliżej.
 

ZMdL 1 Gdynia Marszewska

ZMdL 2 Gdynia Wiczlińska

ZMdL 3 Gdynia Chwarznieńska

ZMdL 4 Sopot

 

*Polityka prywatności