Złoto Juniorek na MP

UDOSTĘPNIJ:
30-05-2021
'

W ostatni weekend maja w okolicach Jeleniej Góry, a dokładniej w Trzcińsku odbyły się Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym i sztafetowym. Teren zawodów był mega wymagający tak pod względem technicznym, jak i fizycznym. Z całą pewnością były to zawody na miarę Mistrzostw Polski., w czym nie przeszkodził padający, momentami ulewny, deszcz.


Tym bardziej cieszą nas sukcesy naszych zawodników. W sobotnim biegu indywidualnym brązowy medal w kategorii K18 zdobyła Katia Cepurdej, a w kategorii M20 także brązowy Piotrek Pesta. Tuż za podium uplasowała się Patrycja Ukleja w K16 i Krystian Petersburski w M20. Natomiast w Mistrzostwach Polski Weteranów  w kategorii M50 Adam Pesta zdobył srebrny medal. Gratulujemy!
Po zawodach wróciliśmy do Karpacza na nocleg Willa Świerkowa i obiadokolację Budka za rogiem - bardzo miło i bardzo pysznie! Po jedzonku i kąpieli, trochę przedwcześnie, w klubowym gronie, poświętowaliśmy niedzielne okrągłe urodziny naszego Dyrektora Jerzego.
 

A w niedzielę było świętowanie na całego! W lesie świetnie dawali sobie radę zawodnicy, i to zarówno ci młodsi, jak i ci starsi. Nasze juniorki w składzie Nina Cepurdej, Ania Pesta i Katia Cepurdej zdobyły złoty medal, kończąc rywalizację z dużą przewagą nad rywalkami. Super pobiegali też nasi weterani (M140) Sławek Ciećwierz, Adam Witkowski i Adam Pesta, zajęli miejsce tuż za podium. Juniorzy młodsi Kacper Kilichowski i Władek Cepurdej razem z Patrycją Ukleja po ambitnej walce zajęli 7 miejsce, a sztafeta seniorów Janek Byrczek, Krystian Petersburski, Piotrek Pesta skończyli zawody w kategorii seniorów na zaszczytnym 8 miejscu. Serdeczne gratulacje dla Wszystkich!
 

To były piękne prezenty na 60 urodziny naszego Dyrektora Jurka, które po zakończeniu biegów hucznie świętowaliśmy razem z pozostałymi uczestnikami Mistrzostw Polski. Był wielki tort, petardy, życzenia... Sto lat w zdrowiu i pogodzie ducha Dyrektorze!
 

zapraszamy do obejrzenia zdjęć
 

 

 

 

*Polityka prywatności