XVI Grand Prix Pomorza

UDOSTĘPNIJ:
30-08-2020
'

XVI "Grand Prix Pomorza" przeszło do historii. W tym roku ponownie areną zmagań były gdyńskie lasy, tym razem na Chwarznie-Wiczlinie. Pomimo tak trudnego dla wszystkich okresu pandemii, imprezę udało się zorganizować. Dziękujemy, że obdarzyliście nas zaufaniem i tak chętnie przybyliście na nasze zawody. W tym roku wystartowało Was 457! Biorąc pod uwagę okoliczności, to super frekfencja.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w imprezie; to Wy - uczestnicy tworzycie jej niepowtarzalny klimat! My ze swojej strony robimy wszystko, żebyście się czuli u nas jak najlepiej i żebyście z chęcią wracali na nasze zawody w następnych latach.

W organizacji tegorocznego "Grand Prix Pomorza" wspierali nas: Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, który objął nasze zawody swoim Patronatem, Gmina Gdynia, która udostępniła nam tereny na Centrum Zawodów oraz przekazała gadżety dla uczestników, Nadleśnictwo Gdańsk, które udostępniło nam tereny leśne, a pan Nadleśniczy Janusz Mikoś objął zawody swoim Patronatem, Samorząd Województwa Pomorskiego, dzięki któremu wykonaliśmy mapy na zawody, Firma Z.P. Alexander, która przekazała nam swoje produkty na nagrody dla młodszych i starszych oraz Firma Vaco, która zaopatrzyła nas w wodę dla zawodników na mecie. Wspaniałe statuetki dla zwycięzców wykonała Anna Petersburska Fanaberia Stolarska. Wszystkim bardzo dziękujemy w imieniu swoim i zawodników!
 

Zapraszamy na XVII "Grand Prix Pomorza" w dniach 20-22 sierpnia 2021 roku!

 

Zdjęcia 1 dzień

Zdjęcia 2 dzień

Zdjęcia 3 dzień

 

*Polityka prywatności