VII edycja Bukowa Cup

UDOSTĘPNIJ:
10-08-2020
'

Tegoroczne zawody "Bukowa Cup" odbyły się wyjątkowo w sierpniu, a nie jak zwykle na jesieni. Zmiana terminu związana jest z Mistrzostwami Polski w biegu klasycznym i sztafetowym, które odbędą się w Szczecinie w pierwszej połowie września.
Pojechaliśmy więc na Bukową potrenować w terenach zbliżonych do Mistrzostw Polski. Zawody rozegrane zostały w tropikalnych upałach, ale jakoś dawaliśmy sobie z tym radę. W większości nasi zawodnicy wyjechali ze Szczecina z dobrymi wspomnieniami.


Ale po kolei... Zaczęliśmy w piątek wieczornym biegiem sprinterskim. Tutaj największym wyzwaniem okazał się dojazd na miejsce zawodów. GPS wywiódł nas nieco na manowce, więc bus i kierowca przy pomocy zawodników zdali egzamin z hardcorowej jazdy. Potem było już z górki....


Drugi dzień to już leśne wyzwania w terenie, gdzie za miesiąc rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski. Bieganie klasyka w takim upale, jaki panował w sobotę, to naprawdę wyzwanie. Ale wszyscy mieli taką samą temperaturę, więc przynajmniej warunki wszyscy mieli takie same.


Zawody kończyły się w niedzielę biegiem średnim. Temperatury niezmiennie były tropikalne, ale także niezmiennie dla wszystkich takie same.
Po 3 dniach zwycięstwem w zawodach cieszyła się aż szóstka naszych zawodniczek i zawodników: Beata (K45), Krzyś (M12), Władek (M14), GrzegorzP (M18), Piotrek (M20) i Olek (M60), a kolejna dwójka: Ewa (K40) i AdamW (M50) świętowała zajęcie drugiego miejsca.
Wszystkim gratulujemy i mamy nadzieję na nie mniejsze sukcesy za miesiąc!
 

zdjęcia z zawodów obejrzycie tutaj


a tutaj zdjęcia naszych zawodników zrobione przez Fotopoligraf
 

 

 

*Polityka prywatności