Sprinterskie MP w Szczecinie

UDOSTĘPNIJ:
11-06-2018
'

W miniony weekend w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Polski w sprinterskim biegu na orientację. Najbardziej wszystkim dała się we znaki upalna pogoda.
W sobotę w okolicach placu Adama Mickiewicza rywalizowały zespoły sztafetowe. Największe sukcesy w tym dniu święcili nasi najstarsi zawodnicy. W kategorii S100 (kobieta+mężczyzna mający łącznie 100 lat i więcej) bezkonkurencyjni okazali się Irena i Paweł Morawscy, brązowy medal zdobyli dla naszych barw Natalia Lazareva i Aleksander Chułek a VI miejsce zajęli nasi super seniorzy Małgorzata i Edward Czabańscy. Wielkie Gratulacje!!!
Po południu w znakomitej oprawie, na Scenie Głównej obchodów Dni Morza odbyła się uroczysta dekoracja najlepszych sztafet. Super sprawa, wielkie brawa dla organizatorów (KOS Szczecin).
W niedzielę w okolicach placu Orła Białego odbyły się biegi indywidualne. I ponownie medale dla naszego klubu zdobywali Mastersi. Złote medale wśród kobiet zdobyły: Irenka Morawska (K55) i Małgosia Czabańska (K65+), a wśród mężczyzn Edek Czabański (M75), sprawiając ogromną niespodziankę sobie i swoim rywalom. Srebrne medale zdobyli: Marina Movko (K55) i Olek Chułek (M60), a brązowy Dyrektor Jurek Porzycz (M55).
Wszystkim serdecznie gratulujemy, a młodzieży życzymy pójścia w ślady Mastersów!

 

Tutaj znajdziecie więcej zdjęć z zawodów

 

*Polityka prywatności