Spóźnione Mistrzostwa Województwa

UDOSTĘPNIJ:
07-11-2020
'

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym biegu na orientację miały zostać rozegrane w drugiej połowie marca jako sprawdzian przed Mistrzostwami Polski na tym samym dystansie. Niestety pandemia pokrzyżowała te plany.

Mistrzostwa naszego województwa udało się rozegrać na sam koniec mijającego, całkowicie zwariowanego sezonu. Ze względu na termin rozgrywania zawodów, trasy zostały trochę skrócone, więc zawodnicy właściwie rywalizowali na wydłużonym dystansie średnim.

Pomimo niesprzyjającej pogody, co widać tutaj na zdjęciach, nasi zawodnicy walczyli dzielnie na trasach zdobywając trzynaście tytułów Mistrza Województwa (AniaN, Katia, AniaP, Angi, NinaR, Beata, Iza, Michał, Krzyś, Władek, Piotrek, Hewi i AdamW), pięć tytułów Wice Mistrza Województwa (Pati, GrześN, Krystian, AdamP i Leszek) i pięć tytułów II Wice Mistrza (NinaC, Karol, GrzegorzP, Sławek i Sasza). Gratulujemy!!!

Nie ma co ukrywać, że wszyscy ucieszyli się, że to już koniec krótkiego, ale wyczerpującego sezonu. Jednocześnie wszyscy mamy nadzieję, że następny będzie bardziej udany.

 

 

*Polityka prywatności