Sezon rozpoczęty na MW w longu w Kwidzynie

UDOSTĘPNIJ:
25-03-2018
'

Mistrzostwami Województwa Pomorskiego w biegu długodystansowym rozpoczęliśmy sezon startowy 2018. Zawody odbyły się w okolicy Kwidzyna przy chłodnej, ale słonecznej pogodzie. Był to generalny sprawdzian formy dla zawodników przed Mistrzostwami Polski w ultralongu, które za 2 tygodnie odbędą się w okolicy Krakowa. Teren był wymagający fizycznie, a góry wszystkim dały się solidnie we znaki.
Tym razem najlepiej spisali się nasi weterani, którzy zdobyli aż pięć tytułów Mistrza Województwa. W kategorii K35/40 zwyciężyła Ewa Ukleja, w kategorii K45/50 Beata Nowak przed Izą Witkowską i Eweliną Breską, a w kategorii K55+ Irenka Morawska przed Mariną Movko. Wśród mężczyzn w kategorii M45/50 zwyciężył Adam Pesta, a w kategorii M75+ Edek Czabański. Srebrnym medalistą w kategorii M55/60 został Romek Miszewski. Brawo weterani!
Wśród "zawodowców" srebrny medal w kategorii seniorek zdobyła Zuzia Morawska, a brązowy jej starsza siostra Majka. W kategoriach męskich brązowe medale zdobyli: Piotrek Pesta w M18 i Grzegorz Porzycz w M16.
W kategoriach najmłodszych także mamy zdobycze medalowe: w kategorii M10 zwyciężył Krzyś Ukleja, a w k12 jego siostra Patrycja zajęła drugie miejsce.
Wszystkim gratulujemy!!!
 

tutaj możecie obejrzeć galerię zdjęć z zawodów

 

*Polityka prywatności