Puchar Pomorza + M Woj w sprincie

UDOSTĘPNIJ:
27-05-2018
'

W sobotę nad jeziorem Borowo w Nowym Dworze Wejherowskim odbył się Puchar Pomorza w biegu klasycznym. W szczególności dla tych, którzy startowali w późniejszych minutach, był to prawdziwy hardcor. Burza z piorunami, ulewa, że nic nie widać na wyciągnięcie ręki, kto przeżył te klimaty i zaliczył całą trasę, jest naprawdę Mistrzem. Wyniki z tych hardcorowych zawodów możecie obejrzeć w zakładce kalendarz > wyniki. My cieszyliśmy się z całego podium dla Klubu w K12 (Ania, Patrycja, Weronika), zwycięstwa Beaty w K45/50, Mariny w K55/60, Grzesia Nowaka w M16, Piotrka w M18, Jacka w M35/40, Adama Pesty w M45/50, Pawła w M55/60 oraz Edka w M75. Gratulacje dla wszystkich, którzy okończyli swoje trasy!
W niedzielę rano w Łężycach, gdzie odbył się Puchar Pomorza w biegu średniodystansowym, pogoda była zdecydowanie bardziej sprzyjająca dla startujących uczestników. Momentami nawet słoneczko wyglądało zza chmur. Pogoda do biegania była akurat. Nasze dziewczęta w K12 ponownie w komplecie, w identycznej kolejności, zameldowały się na podium w K12 (Ania, Patrycja, Weronika). Swoje wygrane z poprzedniego dnia powtórzyli także: Beata, Marina, Piotrek, Adam i Edek. Do galerii zwycięzców dołączyli tego dnia rano także: Ewa w K35/40, Grzegorz Porzycz w M16 oraz Romek w M55/60. Miejsc na pudle było zresztą więcej. Gratulacje!
Po zawodach w Łężycach wybraliśmy się na wspólny obiad i dalej do Pucka na Mistrzostwa Województwa w biegu sprinterskim. Centrum zawodów znajdowało się na stadionie OSiR, a trasy przebiegały nie tylko przez miasto, ale biegaliśmy także po plaży. Nasi zawodnicy zdobyli 7 tytułów Mistrza Województwa: Patrycja (K12), Beata (K45/50), Marina (K55/60), Michał Januszewicz w M10, Grzegorz Porzycz (M16), Piotrek (M18), oraz Sergei (M55/60).
Gratulujemy wszystkim medalistom!!!


Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia, głównie z zawodów w Pucku i z dekoracji
 

 

*Polityka prywatności