Nocny Azymut - finał VII edycji

UDOSTĘPNIJ:
05-03-2020
'

Ostatni etap VII edycji "Nocnego Azymutu" odbył się nie jak zazwyczaj na Dąbrowie, tylko na terenie Adventure Park Kolibki, który opócz udzielenia nam gościny w swoim obiekcie, był także sponsorem nagród dla najlepszego zawodnika i najlepszej zawodniczki w kategorii Rekin.
Na starcie licznie stanęli zawodniczki i zawodnicy we wszystkich kategoriach. W niektórych rozstrzygnięcia zapadły już wcześniej, ale były kategorie, w których walka o zwycięstwo trwała do samego końca.
Ostatecznie zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali: Michał Januszewicz w Płotce, Krzysztof Ukleja w Pstrągu, Patrycja Ukleja w Piranii i Piotr Pesta oraz Anna Pesta w Rekinie.
Tak, jak awizowaliśmy od początku tej edycji, sponsorem nagród w postaci Voucherów na buty ICEBUG Acceleratis dla zwycięzców  w kategorii Rekina był "Adventure Park Kolibki", za co serdecznie dziękujemy! Sponsorami  pozostałych nagród była Gmina Gdynia, Trefl S.A., Z.P. Alexander i UKS "Azymut 45", którym także bardzo dziękujemy.
Dziękujemy także raz jeszcze gospodarzom naszych imprez, dzięki którym mieliśmy gdzie się schronić i przebrać oraz "Piekarni - Cukierni Szydłowscy" za pyszne drożdżówki na każdym etapie!


Dziękujemy Wam wszystkim za udział w naszych imprezach. Zapraszamy na jesieni na VIII edycję "Nocnego Azymutu", a wcześniej na wiosnę na II edycję Dziennego Azymutu"


Tutaj możecie zobaczyć wyniki a tutaj zdjęcia 


 

*Polityka prywatności