My na Grand Prix Mazowsza

UDOSTĘPNIJ:
03-05-2017
'

Maj rozpoczęliśmy startem w "Grand Prix Mazowsza". Korzystając z okazji, że pierwszego dnia zawody w "Twierdzy Modlin" odbywały się po południu, rano udaliśmy się na wycieczkę do "Łazienek Królewskich". Tam trafiliśmy na Piknik Europejski, odbywający się z okazji XIII rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Była ładna, słoneczna pogoda, dużo atrakcji, spotkaliśmy naszego kolegę Bońka z bratem i rodzicami (jaki ten świat mały!) i wiewiórki pozujące do zdjęć, objedliśmy się pączkami, popiliśmy zdrowymi napojami i zjadając po drodze jeszcze obiad, udaliśmy się na start.
Pierwszy dzień na terenie "Twierdzy Modlin" był bardzo wymagający i wzbudził wiele kontrowersji ze względu na kreślenie mapy. Następne dwa biegi, to biegi leśne w podwarszawskiej Choszczówce ze wspaniałym centrum zawodów.
Czwórka naszych zawodników została zwycięzcami swoich kategorii: Ania Nowak w K12, Marina Movko w K55, Małgosia Czabańska w K65 i Jacek Nowak w M40. Rodzina Uklejów upodobala sobie miejsca na trochę niższym stopniu podium: Patrycja w kategorii K12, Krzyś w M10 i Ewa w K35 zgodnie zajęli drugie miejsca. Drugie miejsce zajął także Grzegorz Porzycz w M16, a trzeci w KM10NR był Tymon Kaszkiewicz.
Wszystkim gratulujemy!

Tutaj znajdziecie więcej zdjęć z imprezy

 

*Polityka prywatności