Mistrzostwa Polski w UltraLongu

UDOSTĘPNIJ:
10-04-2017
'

W sobotę 8 kwietnia na Wzgórzach Dylewskich odbyły się Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters w długodystansowym bno. Z sukcesami startowali na nich nasi zawodnicy, zdobywając 4 medale w MP i 5 medali w MPM.
W kategorii juniorów młodszych dużą niespodziankę sprawił Grzesiek Porzycz zdobywając brązowy medal, a w kategorii juniorek srebrny medal zdobyła Zuzia Morawska. Bardzo udaną inaugurację startów w kategoriach damskiej i męskiej elity zaliczyli Majka Morawska i Radek Piotrowski. Majka została Mistrzynią Polski, wygrywając z ogromną przewagą nad swoimi rywalkami, a Radek został Wice Mistrzem przegrywając jedynie z Mikołajem Dutkowskim z klubu Arkady Raszków.
Medale niezawodnie zdobywali także nasi Mastersi. Największym sukcesem może się pochwalić Irenka Morawska, która zdobyła złoty medal w kategorii K45, sensacyjnie wygrywając z Anną Górnicką - Antonowicz. Złoty medal w kategorii K65 zdobyła niezniszczalna Małgosia Czabańska. Wśrod Panów srebrne medale zdobyli Paweł Morawski w kategorii M55 i Olek Chułek w kategorii M60, a brodaty Romek Miszewski , także w M60 zdobył medal brązowy.

Wszystkim medalistom serdecznie gratulujemy!!!


Tutaj możecie obejrzeć więcej zdjęć

 

*Polityka prywatności