Mistrzostwa Polski Klasyk i Sztafety

UDOSTĘPNIJ:
13-09-2020
'

W piękny, słoneczny wrześniowy weekend odbyły się w okolicach Szczecina, zgodnie z planem Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym i sztafetowym.
Niestety, z powodu kwarantanny części naszych zawodników (uczniów i ich rodziców z VI LO), na najważniejszej imprezie w sezonie wystartowaliśmy osłabieni i w niekompletnym składzie. To pokrzyżowało nasze plany zarówno w biegach indywidualnych, jak i sztafetowych.
 

Największy sukces w sobotnim biegu klasycznym w kategoriach wyczynowych odniosła Katia Cepurdej, zdobywając w kategorii K16 brązowy medal. Wśród weteranów złoto w kategorii K45 wywalczyła Beata Nowak, a tuż za podium  w kategorii M40 uplasował się Sławek Ciećwierz.
 

W niedzielnych sztafetach jedyny medal (brązowy) zdobyły nasze weteranki Iza Witkowska i Beata Nowak wspomagane przez byłą klubowiczkę Irenkę Morawską. W kategorii juniorów sztafeta w składzie Katia Cepurdej, Grzegorz Nowak i Grzegorz Porzycz zajęła 5 miejsce, a w kategorii seniorów 8 miejsce zajął nasz zespół w składzie Maciek Hewelt, Sławek Ciećwierz i Mateusz Wensław.
 

Wszystkim bardzo dziękujemy za walkę i gratulujemy wyników!
 

tutaj znajdziecie zdjęcia robione naszym klubowym aparatem oraz zdjęcia robione przez firmę "Poligraf"
 

 

*Polityka prywatności