Koniec Roku w Jagniątkowie

UDOSTĘPNIJ:
31-12-2019
'

W ubiegłym roku, po wielu latach przerwy, wybraliśmy się na koniec Starego Roku na zgrupowanie kondycyjne do Jagniątkowa. Była nas czwórka: Julka, Max, GrzesiekP i Trenerka Agata. Przyłączyliśmy się wtedy do zgrupowania zawodników z warszawskiego UNTS-u.

Tak bardzo nam się spodobało, że w tym roku postanowiliśmy wybrać się do "Koralowej Ścieżki" w Jagniątkowie ponownie, tym razem większą grupą. Pojechała nas dziesiątka: Marta, Julka, Marysia, Karol, GrzesiekP, Piotrek, Krystian, Michał, trenerka Agata i tym razem w roli trenera, Dyrektor Jurek. Gościnnie pojechali z nami także Julka i Janek z pabianickiego "Azymutu" oraz Mati ze szczecińskiego KOS-u. Na miejscu była tradycyjnie duża grupa z UNTS-u, oraz gościnnie przybyli zawodnicy Orientusia. Na krótki okres pojawił się także "Śląsk" Wrocław z zawodnikami "Wawelu". Była więc mocna grupa biegaczy na orientację.

Nasi zawodnicy podzieleni zostali na 2 grupy treningowe: zawodowców i amatorów. Ci pierwsi ciężko trenowali w terenie oraz bardzo ciężko na siłowni u Zimiego pod okiem Trenerki Agaty. Natomiast druga Grupa, pod kierownictwem Trenera Jurka, równie ciężko pracowała w terenie, zaliczając kolejne szczyty i schroniska.

Wszyscy w niedzielne popołudnie skorzystali z zasłużonego relaksu w Parku Wodnym Tropicana w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Chwile spędzone w jacuzzi, saunach, tężni, grocie solnej i lodowej oraz wielu innych atrakcjach dały nam potrzebną moc na następne dni treningowe.

Podczas obozu odwiedziła nas Team Master SportMedytacja Joanna Sajnog, która przeprowadziła z chętnymi zawodnikami i trenerami bardzo ciekawe, aczkolwiek dosyć wyczerpujące zajęcia. Ci, którym się spodobało, mają możliwość dalej zgłębiać temat projektu SportMedytacja.

Stary Rok pożegnaliśmy Sylwestrowymi Sztafetami, które przygotowali zawodnicy UNTS-u, za co serdecznie im dziękujemy. Było świetnie! Dobrze bawili się zarówno biegający zawodnicy, jak i wspierający ich kibice. A po zawodach zostały nam już tylko zabawy, hulanki i swawole.....
 

Zdjęcia z obozu
 

 

 

 

 

*Polityka prywatności