Klubowe Zakończenie Sezonu

UDOSTĘPNIJ:
22-11-2020
'

Po wielu perypetiach związanych ze sprawami okołocovidowymi, ostatecznie tegoroczne Klubowe Zakończenie Sezonu 2020 spędziliśmy w Ośrodku Edukacji Ekologicznej Zielona Szkoła w Brachlewie. Dziękujemy życzliwym ludziom, dzięki którym było to możliwe!

Spotkaliśmy się w piątkowy wieczór i bawiliśmy aż do niedzielnego obiadu. Było nas dużo i było super, co możecie zobaczyć na zdjęciach z klubowego aparatu i na zdjęciach Michała Marszałka. Brakowało naszych zawodników z Kaliningradu, ale mamy nadzieję, że wkrótce będą mogli do nas swobodnie przyjeżdżać.
 

W piątkowy wieczór. po pysznej kolacji przygotowanej tym razem przez szefową kuchni, spędzaliśmy czas w podgrupach. Młodsi grali w planszówki, piłkarzyki i wspominali arcytrudny miniony sezon, a starsi prowadzili długie nocne rodaków rozmowy i wspominki na najprzeróżniejsze tematy...
 

W sobotę przed południem, tradycyjnie jak co roku, ruszyliśmy w grupach na leśno - mapowe zabawy Dyrektora. Oczywiście także tradycyjnie trzeba było się sporo nagimnastykować, żeby odgadnąć co autor miał na myśli ustawiając trasę i wymyślając zagadki. Większość grup dała radę, niektóre musiały wykonać "telefon do przyjaciela" (czytaj Dyrektora), ale wszyscy wrócili i to zadowoleni.
 

Po obiedzie nadszedł czas na uroczyste podsumowania sportowego sezonu 2020. Były podziękowania od Dyrektora i Trenerki dla wszystkich zawodników, każdy dostał nagrodę wykonaną przez Mamę Krystiana, Panią Anię (dziękujemy za piękne wyroby Fanaberia Stolarska) wraz ze specjalną dedykacją od Trenerki, medaliści Mistrzostw Polski zostali nagrodzeni dodatkowo, a juniorzy za swoją ciężką pracę w całym sezonie dostali mały zastrzyk gotówki.
Były także podziękowania w drugą stronę, czyli od zawodników dla Dyrektora i Trenerki, no i był "orientalistyczny" tort. Wszyscy wszystkim za wszystko dziękują!!! Było bardzo miło, chcielibyśmy takich chwil więcej i więcej... Po uroczystościach oczywiście znowu były wspominki, rozmowy oraz gry i zabawy.
 

A w niedzielne przedpołudnie zagraliśmy oczywiście mecz piłki nożnej. Wynik nie był najważniejszy, chociaż gra toczyła się do upadłego. Na szczęście wszyscy przeżyli, chociaż niektórzy z drobnymi kontuzjami.
 

Po obiedzie rozjechaliśmy się do domów pełni zapału do treningów przygotowujących do następnego sezonu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy umożliwili nam możliwość pobytu w Brachlewie!
 

Zapraszamy do obejrzenia fotek z naszego spotkania:
 

Zdjęcia


Zdjęcia Michała
 

 

*Polityka prywatności