Klubowe MP I runda

UDOSTĘPNIJ:
24-04-2022
'

Już w kwietniu, w tym sezonie, Polski Związek Orientacji Sportowej zaplanował I rundę Klubowych Mistrzostw Polski. Zawody w okolicach Złotoryji zorganizował  "Orientpark" Iwiny.
Zaczęliśmy w piątek po południu biegiem sprinterskim. Przywitało nas zimno i wiatr, więc wszyscy po biegu jak najszybciej uciekali do miejsca zakwaterowania. W związku z problemami związanymi z miejscami noclegowymi, my swoje znaleźliśmy 40 kilometrów od centrum zawodów w miejscowości Pławna Dolna. Dom Gościnny Gerus okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem. Mili i uczynni gospodarze, ciekawa okolica, cieplutko, czegóż chcieć więcej....
W biegu sprinterskim najlepiej z naszej ekipy spisali się panowie: Władek Cepurdej (M16) i Mateusz Wensław (M35) - obaj wygrali w swoich kategoriach.

W sobotę odbył się, przy zdecydowanie lepszej pogodzie, bieg na dystansie klasycznym. Największe sukcesy naszych zawodników, to ponowne zwycięstwo Mateusza (M35), drugie miejsce Kasi Cepurdej (K18) i trzecie miejsca Izy Witkowskiej (K50) i Krzysia Ukleja (M14). Po zawodach znaleźliśmy trochę czasu na zwiedzanie okolicy.

A w niedzielę odbyły się pechowe dla nas sztafety. Pechowe, bo dopadły nas kontuzje i niedyspozycje, więc tego dnia nie zaliczamy do udanych. Mamy nadzieję, że na jesiennych sztafetach pokoleń będzie lepiej.
 

Tutaj nasza fotorelacja
 

 

*Polityka prywatności