Eliminacje do Mistrzostw Europy Juniorów

UDOSTĘPNIJ:
09-06-2019
'

W miniony weekend w okolicach Grodna odbyły się ostatnie biegi eliminacyjne do Mistrzostw Europy Juniorów, które w ostatni weekend czerwca odbędą się na Białorusi, właśnie w okolicach Grodna.
Po raz trzeci w tym roku nasi reprezentanci wraz z trenerką odbyli "wyprawę" do Grodna. Tym razem pojechała piątka, która miała największe szanse zakwalifikowania się na EYOC. W sobotę biegali klasyk, w niedzielę sprint w centrum miasta. Rywalizacja odbyła się w "piekielnym" upale.
Wyjazd zakończył się połowicznym sukcesem, co jest sporym osiągnięciem, ale oczywiście zawsze mogło być lepiej. Eliminacje w kategorii M18 wygrał Piotrek Pesta, który z całą pewnością będzie silnym punktem reprezentacji na EYOC. Rezerwowym w tej kategorii został Krystian Petersburski. Drugim wygranym eliminacji jest Grzesiu Nowak, który w kategorii M16 zajął 3 miejsce w eliminacjach i będzie nas reprezentował na Mistrzostwach.
Wygranym gratulujemy, trzymamy kciuki za wyniki na EYOC-u! Wszystkim życzymy wytrwałości w dążeniu do celu i wyjazdu na Mistrzostwa za rok!
 

Tutaj trochę zdjęć z klasyka

*Polityka prywatności