Borowice 2018

UDOSTĘPNIJ:
11-02-2018
'

Na przełomie stycznia i lutego  ponad 50-osobowa grupa biegaczy na orientację z naszego województwa wzięła udział w zgrupowaniu zimowym w Ośrodku Łokietek w Borowicach k/Karpacza. To nasze coroczne miejsce na ferie zimowe, bez względu na pogodę zawsze mamy tutaj co robić.
W przeciwieństwie do ubiegłego roku, tym razem śniegu mieliśmy jak na lekarstwo i to dopiero przez kilka ostatnich dni obozu. Ale dzięki temu zrobiliśmy sporo treningów z mapą, zarówno w dzień jak i wieczorem. Odbyły się zawody "Nocny Azymut" 4 i 1/2 oraz 4 i 3/4 oraz "Nocny Młynarz" W trakcie zgrupowania odbyliśmy wiele wycieczek bliższych i dalszych, w tym tradycyjnie do schroniska "Samotnia" i na przełęcz Karkonoską do schroniska "Odrodzenie". "Grupa Szturmowa" wykorzystała okno pogodowe i zdobyła "Śnieżkę"!!!
Popołudniami ostro ćwiczyliśmy naszą sprawność na nowej sali gimnastycznej, rozegraliśmy także zaciekłe mecze w grupach wiekowych w siatkówkę.
Jak co roku odwiedziliśmy cukiernię "Spokojna" w Karpaczu, gdzie objadaliśmy się rurkami z bitą śmietaną. No i oczywiście szaleliśmy w Tropicanie w "Gołębiewskim".
Przez ostatnie dwa dni udało nam się pojeździć na nartach biegowych, na "zjazdówki" niestety nie było szans. Ale może w przyszłym roku....

 

Zdjęcia z obozu znajdziecie pod poniższymi linkami:

zdjęcia cz 1

zdjęcia cz 2

zdjęcia cz 3

zdjęcia Beaty i Jacka

zdjęcia Eweliny ze zdobycia Śnieżki

zdjęcia Gosi

zdjęcia Kasi i Bartka

zdjęcia Pawła

zdjęcia Maji

zdjęcia Oli

filmy

 

 

*Polityka prywatności