Ścigamy się na Warszawskiej Mili

UDOSTĘPNIJ:
29-04-2018
'

Tegoroczne zawody "Warszawska Mila" rozpoczęły się od wspomnienia pani Heleny Zielczyńskiej, która zmarła 23 kwietnia w wieku 91 lat. Na zawodach wystartował mąż pani Helenki, Mieczysław i ich syn Piotr (na trasie mamy, niejako w "Jej" zastępstwie). Państwo Helena i Mieczysław Zielczyńscy, to najbardziej znane małżeństwo wśród polskich biegaczy na orientację. Zawsze razem w życiu, zawsze razem na starcie w zawodach, od wielu, wielu lat. Oboje zawsze uśmiechnięci, życzliwi, gotowi do pomocy, pełni entuzjazmu, z optymizmem patrzący w przyszłość. Teraz pani Helenka będzie się już ścigać w innej lidze.....
Poniżej link do bardzo interesującego reportażu o życiu państwa Zielczyńskich, posłuchajcie, warto...
 

https://www.polskieradio.pl/80/1007/Artykul/345491,Atomowi-podroznicy


W tym roku ścigaliśmy się w okolicach Słupna. Ścigaliśmy się na nowych mapach, w nowym terenie, przy sprzyjającej pogodzie, na szybkich i ciekawych trasach, czegóż chcieć więcej.... Dla naszych najmłodszych zawodników było to przygotowanie do Pucharu Najmłodszych, który odbędzie się w okolicach Ochędzyna.
Najlepiej z nich, spisali się zwycięzcy swoich kategorii Ania Nowak (K12) i Krzyś Ukleja (M10) oraz Leon (M10N) i Tymon Kaszkiewicze (M10), zajmując drugie miejsca. Ponadto w swoich kategoriach zwyciężyli: Beata Nowak (K45), Małgosia Czabańska (K65), Grzesiek Porzycz (M16), Jacek Nowak (M40) i Edek Czabański (M75). Gratulujemy!
 

Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z imprezy

 

*Polityka prywatności