Co to jest
Aktualności
Regulamin
Komunikat Techniczny
Lista Zgłoszonych
wyniki
Archiwum
ListaStartowa
Po 5 etapie

6 lutego odbył się już 5 etap VII edycji Nocnego Azymutu. Tym razem gościliśmy na gdańskim Niedźwiedniku, a schronienie znaleźliśmy w Społecznej Szkole Podstawowej "Niedźwiednik", za co serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Joannie Rogowskiej.
Trasy Płotki i Pstrąga przebiegały głównie po Osiedlu, ale na Piranii i Rekinie zawodnicy musieli zmierzyć się z potężną leśną górą. To nie kto inny, tylko sam Dyrektor Jurek zgotował im tą przyjemność!
Na Niedźwiedniku "Nocny Azymut" gościł po raz pierwszy, nowy teren, nowa mapa, to zawsze ciekawe doświadczenie dla uczestników.
Na finał tegorocznej edycji zapraszamu już 5 marca do Adventure Park Kolibki!


 

Tutaj znajdziecie wyniki, a tutaj trochę zdjęć z imprezy

Etap 5 - Gdańsk Niedźwiednik

Zapraszamy 6 lutego na 5 etap Nocnego Azymutu, który odbędzie się na gdańskim Niedźwiedniku. Centrum zlokalizowane będzie w Podstawowej Szkole Społecznej "Niedźwiednik" https://goo.gl/maps/yCp61Yv2EkPGUhNJ9


Do wtorku zgłoszenia przez formularz na stronie, potem mailowo


Więcej szczegółów znajdziecie w komunikacie technicznym


Do zobaczenia na starcie!


 

Po 4 etapie

Czwarty etap tegorocznej edycji Nocnego Azymutu odbył się na Osiedlu "Młyniec" na gdańskiej Zaspie. Dziękujemy Pani Dyrektor Ewie Szymskiej za udostępnienie budynku XV LO, dzięki czemu mogliśmy przebrać się i odetchnąć chwilę po biegu w przyjemnym i ciepłym miejscu.
Trasy na ten etap budował Maciej Hewelt, pyszną herbatkę z sokiem przygotował sam Dyrektor, a drożdżówki jak zwykle zapewniła nam Piekarnia - Cukiernia Szydłowscy.
Po feriach 6 lutego zapraszamy Was na kolejny etap Nocnego Azymutu, ponownie do Gdańska, ale tym razem na Osiedle Niedźwiednik.
 

Tutaj dostępne są wyniki, a tutaj możecie zobaczyć troszkę zdjęć

Etap 4 - Gdańsk Zaspa

Pierwsza organizowana przez nas impreza w Nowym Roku to czwarty etap VII edycji Nocnego Azymutu. Tym razem zapraszamy do Gdańska na Zaspę. Biuro zawodów mieścić się będzie na Osiedlu Młyniec w XV Liceum Ogólnokształcącym https://goo.gl/maps/bbutrAAjPvNZ49zP6 
Zgłaszajcie się, do wtorku jest taniej! Przypominamy także o obowiązkowych kamizelkach odblaskowych!
Szczegóły, w tym długości tras, znajdziecie w komunikacie technicznym.

Do zobaczenia na starcie!

Po 3 etapie

Trzeci etap obecnej edycji "Nocnego Azymutu" był etapem szczególnym, bo odwiedził nas Mikołaj w postaci Gminy Gdynia, który odarował wszystkich upominkami i nagrodami, za co serdecznie w imieniu uczestników dziękujemy! 
Gościliśmy w siedzibie naszego Klubu w Szkole Podstawowej nr 45 w Gdyni Dąbrowie. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Renacie Pawlak za możliwość skorzystania z budynku szkoły, dzięki czemu mieliśmy możliwość przebywać zarówno przed, jak i po biegu w miłym ciepełku.
Trasy przebiegały po terenie osiedla w okolicach szkoły, a ich twórczyniami były debiutujące w tej roli Ania Pesta i Julia Gniewkowska. Mamy nadzieję, że trasy się podobały, a dziewczyny jeszcze nie raz przygotują dla nas ciekawe trasy.
Dziękujemy Wam wszystkim za udział jednocześnie zapraszając już w Nowym Roku na gdańską Zaspę!
 

Tutaj znajdziecie wyniki 3 etapu a tutaj zdjęcia

Etap 3 - Gdynia Dąbrowa

W czwartek 12 grudnia zapraszamy na 3 etap Nocnego Azymutu. Będzie to etap "Nocnego Azymutu z Mikołajem", który odbędzie się w Gdyni na Dąbrowie. Biuro Zawodów mieści się w Zespole Wczesnej Edukacji nr1
Czekamy na Was z atrakcjami Mikołajkowymi, upominkami dla wszystkich uczestników i nagrodami dla najlepszych zawodników do lat 20 w swoich kategoriach. Tradycyjnie będzie można poczęstować się pysznymi drożdżówkami i ciepłą herbatką z sokiem malinowym na mecie.
Nie zapomnijcie o kamizelkach odblaskowych, są obowiązkowe! W Biurze Zawodów będzie możliwość zakupienia takowych, w cenie 10zł.

Naszą imprezę "Nocny Azymut z Mikołajem" wspiera Miasto Gdynia, dziękujemy!

Po drugim etapie

Drugi etap obecnej edycji "Nocnego Azymutu" za nami. Tym razem gościliśmy w Szkole Podstawowej nr 16 w Gdyni na Pustkach Cisowskich. Bardzo dziękujemy Dyrekcji SP 16 za możliwość skorzystania z budynku szkoły, dzięki czemu mieliśmy możliwość przebrać się przed i po biegu w miłym ciepełku.
Trasy przebiegały po terenie osiedla, a ich twórcą był debiutujący w tej roli Grześ Nowak. Mamy nadzieję, że wszystkim się podobały.
Dziękujemy Wam uczestnikom, że byliście licznie z nami i że tak licznie ubraliście szelki odblaskowe.
Już teraz zapraszamy na 3 etap, także do Gdyni. Centrum będzie w Zespole Wczesnej Edukacji nr 1 na Dąbrowie.
 

W zakładce wyniki znajdziecie rezultaty swoich zmagań

 

A tutaj troszeczkę zdjęć z imprezy

Etap 2 - Gdynia Pustki Cisowskie

2 etap VII edycji "Nocnego Azymutu" odbędzię się w czwartek 21 listopada na Pustkach Cisowskich. Czekamy na Was tutaj w Gdyni w Szkole Podstawowej nr 16 na ul. Chabrowej. 
Na ten etap przygotowaliśmy dla uczestników atrakcyjną, świeżo uaktualnioną mapę i ciekawe trasy autorstwa Grzesia Nowaka, a na mecie jak zwykle czekać będą dla wszystkich pyszne drożdżówki prosto z Piekarni - Cukierni Szydłowcy i cudowna herbatka z sokiem malinowym według receptury samego Dyrektora Jurka.
Zabierzcie ze sobą sprzęt sportowy, jakieś światełko, głowę na karku, moc dobrego humoru i koniecznie kamizelki odblaskowe!!!
Sędziowie startu nie wypuszczą Was na trasę bez odblasków, robimy to dla Waszego bezpieczeństwa. W Biurze Zawodów będzie możliwość zakupu kamizelki lub szelek odblaskowych w cenie 10zł.
 

Wylosowani szczęśliwcy na dzisiejszym etapie to: Karol Marszałek (Płotka), Robert Stefaniak (Pstrąg), Viktor Miroshnichenko (Pirania) i Paweł Tusk (Rekin). Gratulujemy!

 

                                                                           do zobaczenia u Pustka i Cisa

Po 1 etapie

Jesteśmy po 1 etapie tegorocznej edycji Nocnego Azymutu, który odbył się w ciepły październikowy czwartek na terenie gdańskiej Politechniki
Bardzo dziękujemy władzom PG za udostępnienie terenu Kampusu na naszą imprezę. Szczególne podziękowania kierujemy do Dyrektora Administracyjnego Wydziału Mechanicznego inż. Wojciecha Połubok, który wsparł nas także upominkami dla uczestników oraz do prof. dr hab. inż Michała Wasilczuka, który zawsze nas mocno wspiera, któremu biegi na orientację nie są obce, który zaszczycił nas swoją obecnością i wystartował z powodzeniem na trasie Pstrąg.
Dziękujemy Wam, wszystkim uczestnikom za tak liczne pojawienie się na starcie VII edycji Nocnego Azymutu. Zapraszamy na drugi etap do Gdyni na Pustki Cisowskie!
 

W zakładce wyniki znajdziecie rezultaty swoich zmagań


A tutaj trochę zdjęć z zawodów

Zapraszamy na Politechnikę Gdańską

VII edycję "Nocnego Azymutu" rozpoczynamy w czwartek 24 października etapem na Politechnice Gdańskiej z centrum na Wydziale Mechanicznym. 
Czekają na Was: nowa uaktualniona mapa, pyszne drożdżówki, herbatka z sokiem malinowym, moc wrażeń na trasach oraz zwarci i gotowi organizatorzy. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą porcji uśmiechu i dobrego humoru!


Parametry tras, dane GPS, informacje o terenie oraz inne szczegóły 1 etapu znajdziecie w Komunikacie Technicznym, zachęcamy także do zapoznania się z Regulaminem, gdzie znajdziecie informacje o całej edycji.


W nowej edycji pozyskaliśmy nowych sponsorów i ciekawe nagrody dla najlepszych w całym cyklu. Wprowadziliśmy także zmiany w nagradzaniu wylosowanych szczęśliwców na każdym etapie. Teraz losujemy przed startem, upominki można odbierać w Biurze Zawodów po ukończeniu biegu. Warunkiem odbioru nagrody jest wyruszenie na trasę.
Wylosowanymi szczęśliwcami na 1 etapie są: Marcelina Wiklent (Płotka), Magdalena Chmara (Pstrąg), Marina Movko (Pirania), Przemysław Olech (Rekin)


Przypominamy o obowiązku biegania w kamizelkach odblaskowych! Jakiś zapasik takowych będziemy mieli na starcie.


                                                                                                  Do zobaczenia na PG !
 

1 - Rozpoczynamy VII edycję

Już niedługo, bo 24 października rozpoczynamy kolejną, VII edycję Nocnego Azymutu. Spotykamy się tradycyjnie w czwartki. Terminy poszczególnych etapów: 24.X, 21.XI, 12.XII, 9.I, 6.II, 5.III. Wkrótce napiszemy więcej szczegółów....

*Polityka prywatności