Co to jest
Aktualności
Regulamin
Komunikat Techniczny
Zgłoszenia
Lista Zgłoszonych
wyniki
Archiwum
Zapraszamy do Gdańska Wrzeszcza

W czwartek 7 lutego odbędzie się kolejny, już 5 w tej edycji, etap Nocnego Azymutu. Biuro Zawodów mieścić się będzie w Klubie Badmintona Garnizon https://badmintongarnizon.pl/


Czeka Was teren, na którym jeszcze biegacze na orientację nie gościli. Tym razem będziemy nawigować na Osiedlu Garnizon w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Autorem mapy i tras jest Maciek Hewelt. Z całą pewnością będzie ciekawie.

Po 4 etapie

4 etap aktualnej edycji Nocnego Azymutu odbył się ponownie, jak na zimę przystało, w zimowej scenerii na gdańskiej Zaspie. Tym razem impreza odbyła się na nowej mapie i w nowym terenie w Parku im. Jana Pawła II.


Dziękujemy za możliwość ogrzania się i przebrania Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 92 w Gdańsku!


Wyniki etapu i klasyfikację łączną po 4 etapach możecie obejrzeć w zakładce >wyniki


Upominki, spośród startujących na 4 etapie, wylosowali: Tymon Kaszkiewicz (Płotka), Katarzyna Szafarewicz (Pstrąg), Wiktor Arsentjew  (Pirania) i Łukasz Radomyski (Rekin). Gratulujemy! Do odebrania upominków zapraszamy do Biura Zawodów.


Serdecznie zapraszamy na kolejny etap na Osiedle Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu! Nowa mapa, dziewiczy teren, będzie ciekawie....

Zapraszamy na gdańską Zaspę

W czwartek 24 stycznia odbędzie się 4 etap VI edycji Nocnego Azymutu. Zapraszamy do SP 92 w Gdańsku Zaspie na ul. Startową


Dla uczniów i nauczycieli SP 92 udział w imprezie jest bezpłatny (po okazaniu legitymacji i przy zgłoszeniu do środy 23 stycznia)

4 etap Nocnego Azymutu odbędzie się 24 stycznia

Ze względu na ostatnie tragiczne wydarzenia i żałobę po śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, 4 etap NA nie odbędzie się w dniu  17.01.2019r. Nowy termin to 24 stycznia (czwartek) 2019


Łączymy się w bólu z Rodziną ŚP Pana Prezydenta oraz z mieszkańcami Gdańska


 

Po 3 etapie

3 etap aktualnej edycji Nocnego Azymutu odbył się w zimowej scenerii na Chwarznie. Niestety, ze względu na gwałtowny atak zimy, nie wszystkim udało się dotrzeć na zawody.


Dziękujemy za możliwość ogrzania się i skorzystania z szatni Szkole Podstawowej nr 48 w Gdyni!


Wyniki etapu i klasyfikację łączną po 3 etapach możecie obejrzeć w zakładce >wyniki


Wylosowane upominki za udział w 3 etapie przypadły w udziale: Karolowi i Michałowi Marszałkom (Płotka), Biance Bielawskiej z zespołem (Pstrąg), Annie Stefaniak (Pirania) i Tomaszowi Rybczyńskiemu (Rekin). Gratulujemy! Do odebrania upominków zapraszamy do Biura Zawodów na 4 etapie.


Zapraszamy na kolejny etap w Parku Jana Pawła II na gdańskiej Zaspie!

Zapraszamy na Chwarzno

W czwartek 20 grudnia odbędzie się 3 etap VI edycji Nocnego Azymutu. Na "Mikołajkowy" etap zapraszamy do SP 48 w Gdyni Chwarznie na ul. Jowisza


Dla uczniów i nauczycieli SP 48 udział w imprezie jest bezpłatny (pod warunkiem zgłoszenia do środy 19 grudnia)

Po 2 etapie

2 etap VI edycji Nocnego Azymutu okazał się mocno wymagający fizycznie. Dla tych, którzy startowali na Chyloni w ubiegłej edycji, nie było to zaskoczeniem. Jednak Ci, którzy startowali pierwszy raz, przybiegali mocno zdziwieni przewyższeniami, jakie ich spotkały na trasie.


Serdecznie dziękujemy za gościnność Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 w Gdyni, w szczególności pani Dyrektor Barbarze Lasocie.
 

Tutaj możecie przeczytać, co na nasz temat napisała Szkoła
 

Wyniki 2 etapu i klasyfikację po 2 etapach możecie obejrzeć w zakładce >wyniki, zapraszamy do lektury!

 

Tradycyjnie rozlosowaliśmy upominki wśród uczestników 2 etapu. Szczęśliwymi wylosowanymi zostali: Kośnik Jerzy (Płotka), Porzycz Małgorzata (Pstrąg), Cepurdej Nina (Pirania), Spadik Mateusz (Rekin). Gratulujemy! Po odbiór zapraszamy do Biura Zawodów na 3 etapie.
 

Wszystkich serdecznie zapraszamy w grudniu na 3 Mikołajkowy etap do Gdyni Chwarzna!

Zapraszamy do Gdyni Chyloni

W czwartek 22 listopada odbędzie się 2 etap VI edycji Nocnego Azymutu. Zapraszamy do Gdyni Chyloni do Szkoły dla Dorosłych na ul. Raduńską!

Po 1 etapie

1 etap VI edycji "Nocnego Azymutu" za nami.


Dziękujemy wszystkim startującym, dziękujemy AWFiS, a w szczególności Kierownikowi Zakładu Lekkiej Atletyki prof. nadzw. dr hab. Wojciechowi Ratkowskiemu, za pomoc i gościnność!
 

Klasyfikację możecie obejrzeć w zakładce >wyniki, zapraszamy do lektury!
 

Zgodnie z zapowiedzią rozlosowaliśmy upominki wśród uczestników 1 etapu. Szczęśliwcami zostali: Dzirba Team (Płotka), Stefaniak Robert (Pstrąg), Sass Jarosław (Pirania), Radomyski Łukasz (Rekin). Gratulujemy! Po odbiór zapraszamy do Biura Zawodów na 2 etapie.
 

Wszystkich serdecznie zapraszamy w listopadzie na 2 etap do Gdyni Chyloni!

Zapraszamy na AWFiS

W czwartek 25 października rozpoczynamy VI edycję Nocnego Azymutu 2018/2019. Na stronie dostępny jest już Regulamin całego cyklu i Komunikat Techniczny na 1 etap. Zapraszamy do lektury!

Tym razem na inaugurację zapraszamy do Akademii Wychowania Fizycznegi i Sportu na gdańską Żabiankę. Czeka na Was nowa mapa, ciekawy teren, świetna atmosfera i oczywiście pyszne drożdżówki i herbatka z sokiem malinowym na mecie.

Wzorem poprzedniej edycji, będziemy kontynuować losowanie upominków wśród uczestników poszczególnych etapów. Upominki będzie można obierać w Biurze Zawodów na kolejnych etapach.

 

Mamy dla Was jeszcze jedną dobrą wiadomość: postanowiliśmy kontynuować cykl czwartkowych wieczornych biegów, także w innych miesiącach. Będzie to nowy cykl składający się z 4 biegów rozgrywanych w czwartkowe wieczory w kwietniu, maju, czerwcu i wrześniu. Szczegóły podamy wkrótce....


Tymczasem oczekujemy Was na starcie 1 etapu. Zgłoszenia w I terminie przyjmujemy do wtorku poprzez formularz na stronie. Do tego terminu, można także zdecydować się na pakiet 5+1.

                                                                                                       do zobaczenia!!!

Rusza VI edycja

Witamy,

25 października rozpoczynamy kolejną, VI edycję Nocnego Azymutu. Spotykamy się tradycyjnie w czwartki. Terminy poszczególnych etapów: 25.X, 22.XI, 20.XII, 17.I, 7.II, 14.III. Wkrótce więcej szczegółów....