Co to jest?
Aktualności
Trasy
Opłaty
terminy zmdl
Zgłoszenia
Lista zgłoszonych
statystyki

07.03- Gdynia Wielka Rola

Trasa A - ok. 3,0km krótka

Marszałek Michał (o:3 m:3)
Marszałek Maria Azymut 45 Gdynia (o:3 m:3)
Lubowicka Asia (o:2 m:2)
zgłoszeń: 3, osób:8 , map:8

Trasa C - ok. 7,0km długa

Suchenia Piotr UKS Siódemka Rumia (o:1 m:1)
zgłoszeń: 1, osób:1 , map:1

14.03- SAMODZIELNE! od 21.02 Gdynia Chwarzno-Wiczlino

Trasa R - ok. 2,5km krótka

Świrbutowicz Joanna Azymut 45 Gdynia
Sienkiewicz Robert
Szreder Anna
Brechelke Sławek
czyżewski andrzej
zgłoszeń: 5, osób:16 , map:6

Trasa A - ok. 3,0km krótka

Sumiła Monika (o:2 m:1)
Durka Ewelina (o:1 m:1)
Walczak Jakub (o:8 m:6)
Zeidler Barbara (o:3 m:1)
zgłoszeń: 4, osób:14 , map:9

Trasa B - ok. 4,5km średnia

S Iwa Azymut 45 Gdynia (o:1 m:1)
Rzepczyk Alicja (o:1 m:1)
Imbierowicz Wojciech (o:2 m:1)
Bieliński Mirosław (o:1 m:1)
Marszałek Maria Azymut 45 Gdynia (o:2 m:2)
Sass Jarosław Azymut 45 Gdynia (o:1 m:1)
Ciećwierz Sławomir Azymut 45 Gdynia (o:1 m:1)
Kucharski Piotr (o:2 m:1)
Sawicka Agata (o:6 m:1)
Świrbutowicz Joanna Azymut 45 Gdynia (o:1 m:1)
Pogorzelska Małgorzata (o:2 m:1)
Kowalikowski Wojciech Zdezorientowani (o:3 m:1)
zgłoszeń: 12, osób:23 , map:13

Trasa C - ok. 7,0km długa

S Iwa Azymut 45 Gdynia (o:1 m:1)
Dalecki Przemysław (o:2 m:1)
Suchenia Piotr UKS Siódemka Rumia (o:1 m:1)
Patrejko Andrzej Azymut 45 Gdynia (o:1 m:1)
Nikonowicz Adrian (o:2 m:2)
Sontowski Marcin Morenka Team (o:1 m:1)
Rybczyński Tomasz (o:1 m:1)
Ułamek Mateusz (o:1 m:1)
Sobczyński Roch (o:2 m:1)
Błajet Jacek Jaca (o:1 m:1)
Gryszpanowicz Beata (o:1 m:1)
Kopacz Piotr (o:1 m:1)
Pryczkowski Mateusz (o:1 m:1)
Kujawski Robert lowlanders gdynia (o:1 m:1)
Żyliński Adam Dwa Żubry i spokój (o:1 m:1)
Czajka Mariusz KInO REKIN (o:1 m:1)
Muzioł Łukasz (o:1 m:1)
Sierocin Agata (o:1 m:1)
zgłoszeń: 18, osób:21 , map:19

Trasa C - ok. 7,0km długa

Swierczyński Bogdan HARPAGAN GDAŃSK (o:1 m:1)
Sienkiewicz Iwa xxx (o:2 m:2)
zgłoszeń: 2, osób:3 , map:3
*Polityka prywatności