PZ..
ZMDL
A
Wszystkie
Lp
Termin
Dyscyplina
Nazwa
Miejsce
Organizator
Ranking
Puchar Pom
Kom/wyn
Inne
1
07.07.2019 -14.07.2019
BnO
Primiero O Week 2019
Primiero (Włochy)
/
2
20.06.2019 -23.06.2019
BnO
Mistrzostwa Polski - Klasyk, sztafety
Przesieka
1,3
/
3
16.06.2019
BnO
Mistrzostwa Województwa w klasycznym BnO
Gdańsk
0,8
Runda VI
/
4
15.06.2019
BnO
Mistrzostwa województwa w sprinterskim BnO
Rumia
0,8
Runda V
/
5
15.06.2019
BnO
Puchar Pomorza w średniodystsansowym BnO
Rumia
0,7
runda IV
/
6
13.06.2019
BnO
Dzienny Azymut etap 3
Gdynia
/
7
07.06.2019 -09.06.2019
BnO
Eliminacje EYOC
Grodno (Białoruś)
/
8
31.05.2019 -02.06.2019
BnO
Puchar najmłodszych
Kwidzyn
/
9
25.05.2019 -31.05.2019
BnO
Zgrupowanie techniczne
Grodno (Białoruś)
/
10
25.05.2019 -26.05.2019
BnO
Kuyavia Cup
Żnin
1,1
/
11
23.05.2019
BnO
Dzienny Azymut 2 etap
Gdańsk
/
12
18.05.2019 -19.05.2019
BnO
Mistrzostwa Polski – średni, noc
Połczyn Zdrój
1,3
/
13
16.05.2019
BnO
World Orienteering Day
Gdynia
/
14
10.05.2019 -12.05.2019
BnO
Klubowe Mistrzostwa Polski
Gdynia
1,3
/
15
03.05.2019 -05.05.2019
BnO
Puchar Bałtyku
Rumia, Łężyce
1,1
/
16
30.04.2019 -02.05.2019
BnO, RJnO
Pomerania O-Festival
ok. Gdańska
1,1
/
17
29.04.2019 -05.05.2019
BnO
Zgrupowanie Techniczne
Szwecja
/
18
27.04.2019 -28.04.2019
BnO
10Mila
Skane (Szwecja)
/
19
25.04.2019
BnO
Dzienny Azymut 1 etap
Gdańsk
/
20
19.04.2019 -21.04.2019
BnO
Praque Easter
Ceska Lipa (Czechy)
/
21
12.04.2019 -14.04.2019
BnO
Open Grodno Cup
Grodno (Białoruś)
/
22
07.04.2019
BnO
Mistrzostwa Woj Pomorskiego w biegu średniodystansowym
Sobieszewo
0,8
III runda
/
23
06.04.2019
BnO
Mistrzostwa Gdyni w klasycznym bno
Gdynia
0,7
II runda
/
24
31.03.2019
BnO
Mistrzostwa Polski w Ultralongu
Bochnia
1,3
/
25
17.03.2019
BnO
Mistrzostwa Woj Pomorskiego w biegu długodystansowym
Kwidzyn
0,7
I runda
/
26
14.03.2019
BnO
Nocny Azymut e6
Gdynia Dąbrowa
/
27
10.02.2019 -23.02.2019
BnO
Obóz zimowy
Borowice
/
28
07.02.2019
BnO
Nocny Azymut e5
Gdańsk Wrzeszcz
/
29
24.01.2019
BnO
Nocny Azymut e4
Gdańsk Zaspa
/