PZ..
ZMDL
A
Wszystkie
Lp
Termin
Dyscyplina
Nazwa
Miejsce
Organizator
Ranking
Puchar Pom
Kom/wyn
Inne
1
24.01.2019
BnO
Nocny Azymut e4
Gdańsk Zaspa
/
2
07.02.2019
BnO
Nocny Azymut e5
Gdańsk Wrzeszcz
/
3
10.02.2019 -23.02.2019
BnO
Obóz zimowy
Borowice
/
4
14.03.2019
BnO
Nocny Azymut e6
Gdynia Dąbrowa
/
5
17.03.2019
BnO
Mistrzostwa Woj Pomorskiego w biegu długodystansowym
Kwidzyn
0,7
I runda
/
6
31.03.2019
BnO
Mistrzostwa Polski w Ultralongu
Bochnia
1,3
/
7
06.04.2019
BnO
Mistrzostwa Gdyni w klasycznym bno
Gdynia
0,7
II runda
/
8
07.04.2019
BnO
Mistrzostwa Woj Pomorskiego w biegu średniodystansowym
Sobieszewo
0,8
III runda
/
9
12.04.2019 -14.04.2019
BnO
Open Grodno Cup
Grodno (Białoruś)
/
10
19.04.2019 -21.04.2019
BnO
Praque Easter
Ceska Lipa (Czechy)
/
11
25.04.2019
BnO
Dzienny Azymut 1 etap
Gdańsk
/
12
27.04.2019 -28.04.2019
BnO
10Mila
Skane (Szwecja)
/
13
29.04.2019 -05.05.2019
BnO
Zgrupowanie Techniczne
Szwecja
/
14
30.04.2019 -02.05.2019
BnO, RJnO
Pomerania O-Festival
ok. Gdańska
1,1
/
15
03.05.2019 -05.05.2019
BnO
Puchar Bałtyku
Rumia, Łężyce
1,1
/
16
10.05.2019 -12.05.2019
BnO
Klubowe Mistrzostwa Polski
Gdynia
1,3
/
17
16.05.2019
BnO
World Orienteering Day
Gdynia
/
18
18.05.2019 -19.05.2019
BnO
Mistrzostwa Polski – średni, noc
Połczyn Zdrój
1,3
/
19
23.05.2019
BnO
Dzienny Azymut 2 etap
Gdańsk
/
20
25.05.2019 -26.05.2019
BnO
Kuyavia Cup
Żnin
1,1
/
21
25.05.2019 -31.05.2019
BnO
Zgrupowanie techniczne
Grodno (Białoruś)
/
22
31.05.2019 -02.06.2019
BnO
Puchar najmłodszych
Kwidzyn
/
23
07.06.2019 -09.06.2019
BnO
Eliminacje EYOC
Grodno (Białoruś)
/
24
13.06.2019
BnO
Dzienny Azymut etap 3
Gdynia
/
25
15.06.2019
BnO
Puchar Pomorza w średniodystsansowym BnO
Rumia
0,7
runda IV
/
26
15.06.2019
BnO
Mistrzostwa województwa w sprinterskim BnO
Rumia
0,8
Runda V
/
27
16.06.2019
BnO
Mistrzostwa Województwa w klasycznym BnO
Gdańsk
0,8
Runda VI
/
28
20.06.2019 -23.06.2019
BnO
Mistrzostwa Polski - Klasyk, sztafety
Przesieka
1,3
/
29
07.07.2019 -14.07.2019
BnO
Primiero O Week 2019
Primiero (Włochy)
/
30
02.08.2019 -04.08.2019
BnO
Grand Prix Polonia
Rzeszów
1,1
/
31
07.08.2019 -18.08.2019
BnO
Obóz Letni
Sztutowo
/
32
23.08.2019 -25.08.2019
BnO
Grand Prix Pomorza
Sopot
1,1
/
33
30.08.2019 -01.09.2019
BnO
Pomorze Sprint Cup 2019
ok Kwidzyna
1,1
/
34
07.09.2019 -08.09.2019
BnO
Mistrzostwa Polski – sprint, sztafety sprinterskie
Serock, N Dwór Maz.
1,3
/
35
12.09.2019
BnO
Dzienny Azymut e4
Gdynia
/
36
14.09.2019
BnO
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno
Elbląg
runda VII
/
37
15.09.2019
BnO
Puchar Pomorza w klasycznym bno
Elbląg
runda VIII
/
38
20.09.2019 -22.09.2019
BnO
Klubowe Mistrzostwa Polski II r: sprint n, średni, sztafeta pokoleń
Przedbórz
1,3
/
39
28.09.2019 -29.09.2019
BnO
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
1,0
/
40
05.10.2019
BnO
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno
Osiek
0,7
runda IX
/
41
06.10.2019
BnO
Puchar Pomorza w klasycznym bno
Trójmiasto
0,7
runda X
/
42
11.10.2019 -13.10.2019
BnO
Bukowa Cup
Szczecin
1,1
/
43
24.10.2019
BnO
Nocny Azymut e1
Gdańsk
/
44
21.11.2019
BnO
Nocny Azymut e2
Gdynia Pustki Cisowskie
/
45
12.12.2019
BnO
Nocny Azymut e3
Gdynia Dąbrowa
/