PZOS
ZMDL
A
Wszystkie
Lp
Termin
Dyscyplina
Nazwa
Miejsce
Organizator
Ranking
Puchar Pom
Kom/wyn
Inne
1
13.10.2018 -14.10.2018
BnO
Mistrzostwa Polski – średni, nocny
Gdańsk
/
2
06.10.2018
BnO
Mistrzostwa woj. pomorskiego – średni, nocny
Gdynia
/
3
29.09.2018 -30.09.2018
BnO
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Kujawsko – Pomorskie
/
4
22.09.2018 -23.09.2018
BnO
Mistrzostwa Polski – klasyk, sztafety
Świdnica
/
5
15.09.2018 -16.09.2018
BnO
Puchar Elbląga
Elbląg
/
6
07.09.2018 -09.09.2018
BnO
Klubowe Mistrzostwa Polski II – sprint nocny, średni, szt pokoleń
Rzeszów
/
7
24.08.2018 -26.08.2018
BnO
Grand Prix Pomorza
Gdynia
/
8
17.08.2018 -19.08.2018
BnO
Puchar Bałtyku
Puszcza Darżlubska
/
9
04.08.2018 -15.08.2018
BnO
Obóz letni
.
/
10
27.07.2018 -29.07.2018
BnO
Limanowa Cup
Krynica Zdrój
/
11
04.07.2018 -08.07.2018
BnO
Puchar Wawelu
Jura Krakowsko-Częstochowska
/
12
15.06.2018 -17.06.2018
BnO
Głuchołazy Cup
Głuchołazy
/
13
09.06.2018 -10.06.2018
BnO
Mistrzostwa Polski – sprinty
Szczecin
/
14
01.06.2018 -03.06.2018
BnO
Puchar Najmłodszych
Ochędzyn
/
15
27.05.2018
BnO
15-Mistrzostwa woj. pomorskiego – sprint
Rumia
/
16
27.05.2018
BnO
Puchar Pomorza – średni
Rumia
/
17
26.05.2018
BnO
Puchar Pomorza – klasyk
Rumia
Tak
/
18
23.05.2018
BnO
Cała Polska Biega z Mapą/World Orienteering Day
Gdynia
/
19
18.05.2018 -20.05.2018
BnO
Klubowe Mistrzostwa Polski I – sprint. Klasyk, szt 3-os
Lublin
/
20
13.05.2018
BnO
Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza – średni
Gdynia
Tak
/
21
12.05.2018
BnO
Mistrzostwa woj. pomorskiego – klasyk
Kwidzyn
/
22
05.05.2018 -06.05.2018
BnO
Innov-8 Cup
Czechy Hostomice
/
23
01.05.2018 -03.05.2018
BnO
Grand Prix Mazowsza
Nowy Dwór Mazowiecki/Pomiechówek
/
24
28.04.2018 -30.04.2018
BnO
Warszawska Mila
Słupno
/
25
20.04.2018 -22.04.2018
BnO
Spring Cup
Troki/Litwa
/
26
08.04.2018
BnO
Mistrzostwa Polski – long
Nawojowa Góra
/
27
30.03.2018 -03.04.2018
BnO
Prague Easter
Ceska Lipa/Czechy
/
28
25.03.2018
BnO
Mistrzostwa woj. pomorskiego – long
Kwidzyn
/
29
16.03.2018 -18.03.2018
BnO
Bergen Sprint Camp
Bergen/Norwegia
/
30
24.02.2018 -05.03.2018
BnO
Zgrupowanie techniczne
Andaluzja/Hiszpania
/
31
27.01.2018 -09.02.2018
BnO
Obóz zimowy
Borowice
/
32
28.10.2017
BnO
Puchar Luzina – zima
Luzino
/
33
21.10.2017
BnO
Puchar Rumi – Puchar Pomorza
Rumia
/
34
14.10.2017
BnO
Puchar Luzina – jesień
Luzino
/
35
13.10.2017 -15.10.2017
BnO
Bukowa Cup
Szczecin, Gryfino
1,1
/
36
07.10.2017 -08.10.2017
BnO
Mistrzostwa Polski – średni, noc
Jelenia Góra, Piechowice
1,3
/
37
30.09.2017 -01.10.2017
BnO
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Kwidzyn
0,7 (klasyk)
X Runda
/
38
23.09.2017 -24.09.2017
BnO
Mistrzostwa Polski – klasyk, sztafety
Puszcza Darżlubska
1,3
/
39
17.09.2017
BnO
Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza – średni
Gdynia
0,7
IX Runda
/
40
16.09.2017
BnO
Mistrzostwa woj. pomorskiego – klasyk
Bąkowo
0,8
VIII Runda
/
41
10.09.2017
BnO
Puchar Elbląga
Elbląg
0,8 (Warmia)
VII Runda
/
42
09.09.2017
BnO
Puchar Elbląga
Elbląg
0,8 (Warmia)
VI Runda
/
43
18.08.2017 -20.08.2017
BnO
Grand Prix Pomorza
Bieszkowice
1,1
/
44
12.08.2017 -14.08.2017
BnO
Puchar Bałtyku
Puszcza Darżlubska
1,1
/
45
29.07.2017 -31.07.2017
BnO
Limanowa Cup
Limanowa
1,1
/
46
25.07.2017 -27.07.2017
O-Games
Wrocław, Trzebnica
1,1
/
47
23.07.2017 -28.07.2017
World Games
Wrocław
/
48
15.07.2017
BnO
Puchar Luzina – lato
Luzino
/
49
05.07.2017 -09.07.2017
BnO
Puchar Wawelu
Ok. Olkusza
/
50
16.06.2017 -18.06.2017
BnO
Puchar Najmłodszych
Warszawa
1,3
/
51
04.06.2017
BnO
Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski
Lublin
1,3
/
52
03.06.2017
BnO
Mistrzostwa Polski – sztafety sprinterskie
Lublin
/
53
28.05.2017
BnO
Puchar Pomorza – średni
Kwidzyn
0,7
V Runda
/
54
27.05.2017
BnO
Mistrzostwa woj. pomorskiego – sprint
Kwidzyn
0,8
IV Runda
/
55
24.05.2017
BnO
Cała Polska Biega z Mapą
Gdynia
/
56
20.05.2017 -21.05.2017
BnO
Klubowe Mistrzostwa Polski
Rydzyny
1,3
/
57
14.05.2017
BnO
Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza – klasyk
Gdynia
0,7
III runda
/
58
13.05.2017
BnO
Mistrzostwa woj. pomorskiego – średni
Rumia
0,8
II Runda
/
59
13.05.2017 -14.05.2017
BnO
Puchar Twierdzy Przemyśl
Przemyśl
1,1
/
60
01.05.2017 -03.05.2017
BnO
Grand Prix Mazowsza
Modlin
1,1
/
61
29.04.2017
BnO
Puchar Luzina – wiosna
Luzino
/
62
29.04.2017 -30.04.2017
bno
Warszawska Mila
Czarna Struga ok. W-wa
1,1
/
63
08.04.2017
bno
Mistrzostwa Polski – long
Wzgórza Dylewskie
1,3
/
64
25.03.2017
bno
Mistrzostwa woj. pomorskiego – long
Osiek
0,7
I runda
/