PZOS
ZMDL
A
Wszystkie
Lp
Termin
Dyscyplina
Nazwa
Miejsce
Organizator
Ranking
Puchar Pom
Kom/wyn
Inne
1
07.11.2020
bno
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym bno
Kwidzyn
0,7
/
2
25.10.2020 -25.10.2020
bno
Mistrzostwa Polski w Ultralongu
Podlesice
1,3
/
3
10.10.2020 -11.10.2020
bno
Mistrzostwa Polski w biegu sprinterskim i sztafetach sprinterskich
Wleń, Bolesławiec
1,3
/
4
03.10.2020 -04.10.2020
bno
Mistrzostwa Polski w biegu nocnym i średniodystansowym
Nawojowa Góra
1,3
/
5
30.09.2020 -30.09.2020
bno
Mistrzostwa Województwa w biegu nocnym
Rumia
/
6
27.09.2020 -27.09.2020
bno
Puchar Pomorza VI runda
Gdańsk Wyspa Sobieszewska
0,7
Vi runda
/
7
26.09.2020 -26.09.2020
bno
Puchar Pomorza V runda
Gdynia
0,7
V runda
/
8
26.09.2020 -27.09.2020
bno
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Gdynia/Gdańsk
0,7
/
9
18.09.2020 -20.09.2020
bno
Klubowe Mistrzostwa Polski I runda
Świdnica i okolice
1,3
/
10
12.09.2020 -13.09.2020
bno
Mistrzostwa Polski w klasycznym i sztafetowym bno
Szczecin
1,3
/
11
04.09.2020 -06.09.2020
bno
Klubowe Mistrzostwa Polski II runda
okolice Warszawy
1,3
/
12
28.08.2020 -30.08.2020
bno
Grand Prix Pomorza
Gdynia
tak
/
13
28.08.2020 -30.08.2020
TrailO
Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej
Gdańsk/Gdynia
/
14
18.08.2020 -27.08.2020
bno
obóz letni
Ostrowo
/
15
14.08.2020 -16.08.2020
bno
Bukowa Cup
Puszcza Bukowa
/
16
14.07.2020 -16.07.2020
bno
Puchar Najmłodszych
Ulanów
/
17
10.07.2020 -12.07.2020
BnO
Wawel Cup
Podlesice
/
18
05.07.2020 -05.07.2020
bno
Mistrzostwa Województwa w biegu klasycznym
Łężyce
/
19
04.07.2020 -04.07.2020
BnO
Mistrzostwa Województwa w biegu średnim
Łężyce
/
20
28.06.2020 -28.06.2020
BnO
Puchar Pomorza bieg średni
Kwidzyn
tak
/
21
28.06.2020 -28.06.2020
bno
Mistrzostwa Województwa w biegu sprinterskim
Kwidzyn
tak
/
22
27.06.2020 -27.06.2020
bno
Puchar Pomorza i Kujaw
Grudziądz
/
23
20.06.2020 -21.06.2020
BnO
Kuyavia Cup
Chomiąża Szlachecka
/
24
05.03.2020 -05.03.2020
BnO
Nocny Azymut etap 6
Gdynia Adwenture Park Kolibki
/
25
01.03.2020 -01.03.2020
LA
City Trail
Gdańsk
/
26
20.02.2020 -26.02.2020
BnO
Portugal O-Meeting
Santiago do Cacem (Portugalia)
/
27
09.02.2020 -09.02.2020
LA
City Trail
Gdynia
/
28
06.02.2020 -06.02.2020
BnO
Nocny Azymut etap 5
Gdańsk Niedźwiednik
/
29
12.01.2020 -25.01.2020
Obóz zimowy
Borowice
/
30
09.01.2020 -09.01.2020
bno
Nocny Azymut etap 4
Gdańsk Zaspa
/
31
12.12.2019 -12.12.2019
BnO
Nocny Azymut e3
Gdynia Dąbrowa
/
32
21.11.2019 -21.11.2019
BnO
Nocny Azymut e2
Gdynia Pustki Cisowskie
/
33
24.10.2019 -24.10.2019
BnO
Nocny Azymut e1
Gdańsk
/
34
11.10.2019 -13.10.2019
BnO
Bukowa Cup
Szczecin
1,1
/
35
06.10.2019 -06.10.2019
BnO
Puchar Pomorza w klasycznym bno
Trójmiasto
0,7
runda X
/
36
05.10.2019 -05.10.2019
BnO
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno
Osiek
0,7
runda IX
/
37
28.09.2019 -29.09.2019
BnO
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
1,0
/
38
20.09.2019 -22.09.2019
BnO
Klubowe Mistrzostwa Polski II r: sprint n, średni, sztafeta pokoleń
Przedbórz
1,3
/
39
15.09.2019 -15.09.2019
BnO
Puchar Pomorza w klasycznym bno
Elbląg
runda VIII
/
40
14.09.2019 -14.09.2019
BnO
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno
Elbląg
runda VII
/
41
12.09.2019 -12.09.2019
BnO
Dzienny Azymut e4
Gdynia
/
42
07.09.2019 -08.09.2019
BnO
Mistrzostwa Polski – sprint, sztafety sprinterskie
Serock, N Dwór Maz.
1,3
/
43
30.08.2019 -01.09.2019
BnO
Pomorze Sprint Cup 2019
ok Kwidzyna
1,1
/
44
23.08.2019 -25.08.2019
BnO
Grand Prix Pomorza
Sopot
1,1
/
45
07.08.2019 -18.08.2019
BnO
Obóz Letni
Sztutowo
/
46
02.08.2019 -04.08.2019
BnO
Grand Prix Polonia
Rzeszów
1,1
/
47
07.07.2019 -14.07.2019
BnO
Primiero O Week 2019
Primiero (Włochy)
/
48
20.06.2019 -23.06.2019
BnO
Mistrzostwa Polski - Klasyk, sztafety
Przesieka
1,3
/
49
16.06.2019 -16.06.2019
BnO
Mistrzostwa Województwa w klasycznym BnO
Gdańsk
0,8
Runda VI
/
50
15.06.2019 -15.06.2019
BnO
Puchar Pomorza w średniodystsansowym BnO
Rumia
0,7
runda IV
/
51
15.06.2019 -15.06.2019
BnO
Mistrzostwa województwa w sprinterskim BnO
Rumia
0,8
Runda V
/
52
13.06.2019 -13.06.2019
BnO
Dzienny Azymut etap 3
Gdynia
/
53
07.06.2019 -09.06.2019
BnO
Eliminacje EYOC
Grodno (Białoruś)
/
54
31.05.2019 -02.06.2019
BnO
Puchar najmłodszych
Kwidzyn
/
55
25.05.2019 -26.05.2019
BnO
Kuyavia Cup
Żnin
1,1
/
56
25.05.2019 -31.05.2019
BnO
Zgrupowanie techniczne
Grodno (Białoruś)
/
57
23.05.2019 -23.05.2019
BnO
Dzienny Azymut 2 etap
Gdańsk
/
58
18.05.2019 -19.05.2019
BnO
Mistrzostwa Polski – średni, noc
Połczyn Zdrój
1,3
/
59
16.05.2019 -16.05.2019
BnO
World Orienteering Day
Gdynia
/
60
10.05.2019 -12.05.2019
BnO
Klubowe Mistrzostwa Polski
Gdynia
1,3
/
61
03.05.2019 -05.05.2019
BnO
Puchar Bałtyku
Rumia, Łężyce
1,1
/
62
30.04.2019 -02.05.2019
BnO, RJnO
Pomerania O-Festival
ok. Gdańska
1,1
/
63
29.04.2019 -05.05.2019
BnO
Zgrupowanie Techniczne
Szwecja
/
64
27.04.2019 -28.04.2019
BnO
10Mila
Skane (Szwecja)
/
65
25.04.2019 -25.04.2019
BnO
Dzienny Azymut 1 etap
Gdańsk
/
66
19.04.2019 -21.04.2019
BnO
Praque Easter
Ceska Lipa (Czechy)
/
67
12.04.2019 -14.04.2019
BnO
Open Grodno Cup
Grodno (Białoruś)
/
68
07.04.2019 -07.04.2019
BnO
Mistrzostwa Woj Pomorskiego w biegu średniodystansowym
Sobieszewo
0,8
III runda
/
69
06.04.2019 -06.04.2019
BnO
Mistrzostwa Gdyni w klasycznym bno
Gdynia
0,7
II runda
/
70
31.03.2019 -31.03.2019
BnO
Mistrzostwa Polski w Ultralongu
Bochnia
1,3
/
71
17.03.2019 -17.03.2019
BnO
Mistrzostwa Woj Pomorskiego w biegu długodystansowym
Kwidzyn
0,7
I runda
/
72
14.03.2019 -14.03.2019
BnO
Nocny Azymut e6
Gdynia Dąbrowa
/
73
10.02.2019 -23.02.2019
BnO
Obóz zimowy
Borowice
/
74
07.02.2019 -07.02.2019
BnO
Nocny Azymut e5
Gdańsk Wrzeszcz
/
75
24.01.2019 -24.01.2019
BnO
Nocny Azymut e4
Gdańsk Zaspa
/
76
13.10.2018 -14.10.2018
BnO
Mistrzostwa Polski – średni, nocny
Gdańsk
/
77
06.10.2018 -06.10.2018
BnO
Mistrzostwa woj. pomorskiego – średni, nocny
Gdynia
/
78
29.09.2018 -30.09.2018
BnO
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Kujawsko – Pomorskie
/
79
22.09.2018 -23.09.2018
BnO
Mistrzostwa Polski – klasyk, sztafety
Świdnica
/
80
15.09.2018 -16.09.2018
BnO
Puchar Elbląga
Elbląg
/
81
07.09.2018 -09.09.2018
BnO
Klubowe Mistrzostwa Polski II – sprint nocny, średni, szt pokoleń
Rzeszów
/
82
24.08.2018 -26.08.2018
BnO
Grand Prix Pomorza
Gdynia
/
83
17.08.2018 -19.08.2018
BnO
Puchar Bałtyku
Puszcza Darżlubska
/
84
04.08.2018 -15.08.2018
BnO
Obóz letni
.
/
85
27.07.2018 -29.07.2018
BnO
Limanowa Cup
Krynica Zdrój
/
86
04.07.2018 -08.07.2018
BnO
Puchar Wawelu
Jura Krakowsko-Częstochowska
/
87
15.06.2018 -17.06.2018
BnO
Głuchołazy Cup
Głuchołazy
/
88
09.06.2018 -10.06.2018
BnO
Mistrzostwa Polski – sprinty
Szczecin
/
89
01.06.2018 -03.06.2018
BnO
Puchar Najmłodszych
Ochędzyn
/
90
27.05.2018 -27.05.2018
BnO
Puchar Pomorza – średni
Rumia
/
91
27.05.2018 -27.05.2018
BnO
15-Mistrzostwa woj. pomorskiego – sprint
Rumia
/
92
26.05.2018 -26.05.2018
BnO
Puchar Pomorza – klasyk
Rumia
Tak
/
93
23.05.2018 -23.05.2018
BnO
Cała Polska Biega z Mapą/World Orienteering Day
Gdynia
/
94
18.05.2018 -20.05.2018
BnO
Klubowe Mistrzostwa Polski I – sprint. Klasyk, szt 3-os
Lublin
/
95
13.05.2018 -13.05.2018
BnO
Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza – średni
Gdynia
Tak
/
96
12.05.2018 -12.05.2018
BnO
Mistrzostwa woj. pomorskiego – klasyk
Kwidzyn
/
97
05.05.2018 -06.05.2018
BnO
Innov-8 Cup
Czechy Hostomice
/
98
01.05.2018 -03.05.2018
BnO
Grand Prix Mazowsza
Nowy Dwór Mazowiecki/Pomiechówek
/
99
28.04.2018 -30.04.2018
BnO
Warszawska Mila
Słupno
/
100
20.04.2018 -22.04.2018
BnO
Spring Cup
Troki/Litwa
/
101
08.04.2018 -08.04.2018
BnO
Mistrzostwa Polski – long
Nawojowa Góra
/
102
30.03.2018 -03.04.2018
BnO
Prague Easter
Ceska Lipa/Czechy
/
103
25.03.2018 -25.03.2018
BnO
Mistrzostwa woj. pomorskiego – long
Kwidzyn
/
104
16.03.2018 -18.03.2018
BnO
Bergen Sprint Camp
Bergen/Norwegia
/
105
24.02.2018 -05.03.2018
BnO
Zgrupowanie techniczne
Andaluzja/Hiszpania
/
106
27.01.2018 -09.02.2018
BnO
Obóz zimowy
Borowice
/
107
28.10.2017 -28.10.2017
BnO
Puchar Luzina – zima
Luzino
/
108
21.10.2017 -21.10.2017
BnO
Puchar Rumi – Puchar Pomorza
Rumia
/
109
14.10.2017 -14.10.2017
BnO
Puchar Luzina – jesień
Luzino
/
110
13.10.2017 -15.10.2017
BnO
Bukowa Cup
Szczecin, Gryfino
1,1
/
111
07.10.2017 -08.10.2017
BnO
Mistrzostwa Polski – średni, noc
Jelenia Góra, Piechowice
1,3
/
112
30.09.2017 -01.10.2017
BnO
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Kwidzyn
0,7 (klasyk)
X Runda
/
113
23.09.2017 -24.09.2017
BnO
Mistrzostwa Polski – klasyk, sztafety
Puszcza Darżlubska
1,3
/
114
17.09.2017 -17.09.2017
BnO
Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza – średni
Gdynia
0,7
IX Runda
/
115
16.09.2017 -16.09.2017
BnO
Mistrzostwa woj. pomorskiego – klasyk
Bąkowo
0,8
VIII Runda
/
116
10.09.2017 -10.09.2017
BnO
Puchar Elbląga
Elbląg
0,8 (Warmia)
VII Runda
/
117
09.09.2017 -09.09.2017
BnO
Puchar Elbląga
Elbląg
0,8 (Warmia)
VI Runda
/
118
18.08.2017 -20.08.2017
BnO
Grand Prix Pomorza
Bieszkowice
1,1
/
119
12.08.2017 -14.08.2017
BnO
Puchar Bałtyku
Puszcza Darżlubska
1,1
/
120
29.07.2017 -31.07.2017
BnO
Limanowa Cup
Limanowa
1,1
/
121
25.07.2017 -27.07.2017
O-Games
Wrocław, Trzebnica
1,1
/
122
23.07.2017 -28.07.2017
World Games
Wrocław
/
123
15.07.2017 -15.07.2017
BnO
Puchar Luzina – lato
Luzino
/
124
05.07.2017 -09.07.2017
BnO
Puchar Wawelu
Ok. Olkusza
/
125
16.06.2017 -18.06.2017
BnO
Puchar Najmłodszych
Warszawa
1,3
/
126
04.06.2017 -04.06.2017
BnO
Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski
Lublin
1,3
/
127
03.06.2017 -03.06.2017
BnO
Mistrzostwa Polski – sztafety sprinterskie
Lublin
/
128
28.05.2017 -28.05.2017
BnO
Puchar Pomorza – średni
Kwidzyn
0,7
V Runda
/
129
27.05.2017 -27.05.2017
BnO
Mistrzostwa woj. pomorskiego – sprint
Kwidzyn
0,8
IV Runda
/
130
24.05.2017 -24.05.2017
BnO
Cała Polska Biega z Mapą
Gdynia
/
131
20.05.2017 -21.05.2017
BnO
Klubowe Mistrzostwa Polski
Rydzyny
1,3
/
132
14.05.2017 -14.05.2017
BnO
Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza – klasyk
Gdynia
0,7
III runda
/
133
13.05.2017 -14.05.2017
BnO
Puchar Twierdzy Przemyśl
Przemyśl
1,1
/
134
13.05.2017 -13.05.2017
BnO
Mistrzostwa woj. pomorskiego – średni
Rumia
0,8
II Runda
/
135
01.05.2017 -03.05.2017
BnO
Grand Prix Mazowsza
Modlin
1,1
/
136
29.04.2017 -30.04.2017
bno
Warszawska Mila
Czarna Struga ok. W-wa
1,1
/
137
29.04.2017 -29.04.2017
BnO
Puchar Luzina – wiosna
Luzino
/
138
08.04.2017 -08.04.2017
bno
Mistrzostwa Polski – long
Wzgórza Dylewskie
1,3
/
139
25.03.2017 -25.03.2017
bno
Mistrzostwa woj. pomorskiego – long
Osiek
0,7
I runda
/